Ar žmogų galima pažinti iš jo išvaizdos?Kodėl?

nezinau Šypsena nelabaj…

manes dar irgi nei karto mano spejimai neapwyle.

nu žinoma kad galima!!!
jei eina banglas- susidarai vien nuomonę, jeigu forsas- kitą (čia priklauso nuo žmogaus)
Jegu eina mergina su sijonu, ilgiu kaip diržas) tai nuomonė bus aiški Mirkt
Jei tavo vaikinas bus nešvarus, nu tipo nesipraus ir panašiai - nuomonė irgi bus Juokiasi
Jei draugė rengsis neskoningai - nuomonė irgi bus…
Nuo tų nuomonių susidaro žmogaus požiūris į kitą žmogų Mirkt
Apranga ir išvaizda labaj svarbu Taip

manau is isvaizdos apie zmogu spresti negalima Mirkt

Žvaigždė

Niekada zmogaus isvaizda nieko konkretaus apie ji nepasako, daugiau pasako elgsena. Gal gerai atrodyti zmogus neturi galimybes, atrodo prastai, o viduje yra tiesiog brilijantinis! Tad isvaizda dar nera viskasDrovus

na zmogaus tikrai nepazinsi ish jo ishvaizdos, nes mes nematom kas slypi viduje…bet dazniausiai susidarom nuomone apie zmogu ji pamate…deja…ir ji kartais buna klaidinga…
jei paskui tenka pabendraut su zmogum tai nuomone keiciasi…

Gal tau PABO "ant kaktos parasyta" , bet ne man! Pas mane užrašyta: "moksliukas", o pažymkėj: "ASILAS".

Žliumbia

bet tik pirma karta…

zmogaus isvaizda nevisada pasako kas tai per zmogusNeNekaltas

O su tais elgetom visaip buna, gal jie ir daug pinigu turi, tik niekam nerodo Cha cha
O siaip tai isvaizda daug pasako…ypac apie Moteris Nekaltas

Taip pavyzdziui isore dar nedaug ka pasako, bet kai as tarkim renkuosi kur nors klube mergina siaip vistiek ziuriu i isore, o paskui tik i vidu, o tarkim su draugem tu pradedi bendrauti ir pamatai kad yra labai fainas zmogus, pamazu ir isore pradeda patikti, man taip yra buve

Manu zmogu galima net atpazinti is jo eisenos Cha cha

Manau, kad galima susidaryti pirma ispudi, bet veliau jiis pasikeicia (aisku, nevisada).

manua, kad negalima…
gi kartajs zmones priversti kajp nors kitajp rengtis negu jie nori… niagi koks pankisku paziuru vajkinas i darba ejs su skiautere, odine striuke ir suplysusejs dzinsajs Mirkt

manau kad negalima zmogaus pazinti is isveizdos,juk sakoma kad isvaizda daznai buna apgaulinga.todel manau pirmiau reiktu su zmogus pabendrauti o paskui jau apie ji susidaryti kokia nors nuomoneCha chaMirkt

Pazinti - ne,bet kartais galima nuspeti kaikuriuos charakterio bruozusŠypsena

manau kad negalima

as tai bishki durniukeŠypsena visiems visada aiskinu,kad reik sprest nepagal isvaizda,o paprastai pati tik su graziais bachurais draugauju ir pan.nors seip neisvaizdoi esme,bet paziejas i zmogu gali pasakyt ar tai forsas ar banglas ar reperis ar valkata ar pan,o tai tikrai daug ka reiskia…o veliau tik apie zmogaus vidu sprendziu…idomi tema…galima daug diskusiju privest!