ar yra siandien noriunciu pabendraut, negi ismiro visi!

Nevelnio ne geriau, manau dar pablogejo- prakeiktas GRIPAS

Siaip tai ir man siandien kazko uzsinorejo pabendrauti,kazkaip pries miega pasidare taip liudna…
Liūdnas

Juk visada atsiranda(beveik visada) su kuo, o ypac kur nueit Šypsena O ypac kai toks oras Niam niam

O t kur esi dabar.NekaltasLaimingas?

sutinku 100% su tavim Gerai

tai tu geriau kuo greiciau i lovyte bek,nesedek prie kompo.Gerai apsikamsyk patalais,ir gerai isprakaituok-padeda

Taip

ai… nieko cia nera…
all cried out…

Drovus
Cha cha

na va man nera su kuo!Liūdnas

Tai as tau palaikysiu kompanija, kad ir kaip nesinoretu Cha cha

lietuvis ,lietuvis

Tai kad katik atsikeliau dabar biski pasedesiu, o i lova spesiuMirkt aciu kad rupinies Šypsena

[/quote]

O t kur esi dabar.NekaltasLaimingas?

[/quote]

dabar esu prie into mokykloje kuria saugau Taip tai va ir nuobodu man!

Tai reiskias arba merginos pas jus panevezy nepabude dar is po ziemos arba jus vyrukai Šypsena

aciu bent uz tai Mirkt

Tai as tau palaikysiu kompanija, kad ir kaip nesinoretu Cha cha

[/quote]

aciu bent uz tai Mirkt

[/quote]

Greiciau sveik, ko ir sau to paties palinkeciau Cha cha

Tai reiskias arba merginos pas jus panevezy nepabude dar is po ziemos arba jus vyrukai Šypsena

[/quote]

nezinau kas cia kaltas ,nepatinka ieskot kaltu ,bet gali but ir tie ir tie ai kazkaip panevezietem nusivyliau dabar ,bet cia tik tarp kitako!

[
[/quote]

kaip sveikatele,gal jau geriau?Šypsena

[/quote]

Nevelnio ne geriau, manau dar pablogejo- prakeiktas GRIPAS

[/quote]

tai tu geriau kuo greiciau i lovyte bek,nesedek prie kompo.Gerai apsikamsyk patalais,ir gerai isprakaituok-padeda

Taip

[/quote]

Tai kad katik atsikeliau dabar biski pasedesiu, o i lova spesiuMirkt aciu kad rupinies Šypsena

[/quote]

ziurek kad pasisaugotum ,zinau kad spesi i lovyte ,bet zinok atsargiai gripas klastingaliga ,kaip ir man ka tik buvoTaip

nezinau kas cia kaltas ,nepatinka ieskot kaltu ,bet gali but ir tie ir tie ai kazkaip panevezietem nusivyliau dabar ,bet cia tik tarp kitako!

[/quote]

Na va sakiau ir sakysiu, kaunietes pacios geriausios Taip Cha cha Cia ir tarp kita ko Liežuvis Liežuvis Liežuvis

aciu bent uz tai Mirkt

[/quote]

tai gal ir pats sergi?

Greiciau sveik, ko ir sau to paties palinkeciau Cha cha

[/quote]