AR YRA PANELIU ORALINIO SEX VIRTUOZIU?

tilpo ir dar vietos burnoje liko.Kaip čiulptelėjau tai dar ir šiandien pasisotinęs jautiesi .Ar ne.Labas

Eilini karta isitikinau kad tavo burnyte ne uogytems valgyti!..Mirkt

As noriu tokia tapti bet kaip?! Padekite!!!Flirtas

Tau žiūriu tikrai vitaminų trūksta… Ką seksu nepatenkintas, ar dar tik smaukymo meną įvaldęs… Gaila man tavęsLiūdnas Įdomu, kas iš tavęs išaugsNekaltas

O ko tau mužikui iš molėtų tai parūpo, ma-žvaikis kažkoks. Tik nep.isk proto, kad tau 34 metai…

3…2…1…nokautas Šypsena katiniukas wins Šypsena

nu ziurke atkistais dantymis! tau turbut rura niesti ir kirmeliu turi??? zertva neizeidinek mano orumo!!!KandaTaip

Tu dar kaimo suski, čiučiundros vaike, orumą turi???
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi Jei kirminų turi, o tai labai tikėtina, nes karvės mėšlo kartais paragauji, tai manęs neužsipuldinėk. Ilgai nedels, nes tuoj iš šiknos ir gyvatės pradės lysti.

tai gi tu esi pats kieciausias Kanda

tu esi kieciausias b.i.b.c.i.u.l.p.y.s!!!Juokiasi

idomu ar tave greitai n.u.p.i.s nuo vaizdo???Nekaltas

versiuk, o tu man padarytum oralini, a?? Drovus

as tau analini padaryciau!!!Taip

na naslaite tu ka cia dabar muzikais vadini pati tokia budama!Buk tokia kaip as Flirtastada ir pakalbeti galesi! Apsiplauk…

O nauja pypautoja atsirado!!!Turbūt veršio draugė būsi. Na ką- užuojauta, tau tai ir apsiplovimas nepadės.

zinoves kalba?

joooo… liudna net skaityti Cha cha bekit vaikuciai nuo kompu tikru sex’u uzsiimineti ir maziau nesamones peizesit! Taip

tipo kaip suprast??? ka sugebamvaikinam ar merginom padaryt???:confused:
Siaip slyksti temaCha cha

Tipo, tipo Taipar i gerkle sugebi issikisti???