Ar yra nors vienas žmogus kuriam nepatinka Shakira?

As irgi jos nemegstuNe

Na taip vienas uzvede tema "Nekenciu Britney" tai dabar speju bus pilna tokiu temu, kaip si !!!

p.s. O man ji patinka Liežuvis

Visiems patinka SHAKIRA todel, kad jei nieko neprikisi!!!
Isvaizda puiki, balsas Gerai, o ka jau ten kalbet apie jos sokius! Apakęs
Bet siaip cia tik mano nuomone Nekaltas

Man tai pvz.labai patinka Shakiros dainos,bet toks stilius nelabai…Bet mielieji zmones tiek stiliu ir yra prikurta tam,kad kiekvienas galetu rasti sau tinkama!

Gerai pastebeta Taip

Pritariu 100%TaipTaipTaip

Ji man tokia grazi buvoMyliu na taip man jos isvaizda tikrai visai neiko, taciau dainosBlogaiLiūdnasLiūdnas Ypac ta paskutine Tango ritmuLiūdnas

man tai pavyzdziui Shakira nepatinka NeNeNe balsas pas ja neblogas ir dainos grazios bet pati jinai man labai nepatinka Blogai

man ji nepatinka ir tiek…kazkuo nesimpatiska…o balsas tai kaip varles tox kurkiantis ir tiek…Nekaltas

o man ji Veee, bet cia jau mano reikalas ir as neprimetu savo nuomones kitiemsŠypsena

ta merga yra bliambaabili ir nieko daugiau

apie tolerancijaGerai

na aciprasau,bet noreciau pamatyti tavuosius tokiu atveju jej Shakiros plawkus laikai nusiurusiaisApakęsBlogai

Uz Britney gal 0.1 karto geriau
Cha cha

Xexe…tikrai neJuokiasi
Ko man pavydet?Cha cha Kad ji tam klipe "Whenever wherever" purve raitos???Juokiasi

gerb.mOONwOKA,
jei rimtai,cia buvo mano nuomene.Ir kiti gali jai pritarti arba ne.Ir su tolerancija cia nesusije…As ja toleruoju ,man ji tiktai nepatinka kaip daininke,ir nepatinka jos stilius…So that`s all…Cha cha

Emily,jei as pakartociau,jus is juoko i kelnes padarytumet Juokiasi
Ir as nemanau,kad jio ten nesimoke sokti,ar soka kaip papuola.Tiesiog man toks sokio stilius nepatinkaNežinau Manay,supratai ka norejau pasakyti,nors mintis ir nebuvo labai aiskiMirkt

Cia tu teisingai pasakeiGerai

Nemaciau tos temos apie Britney,tad,garbes zodis,tikrai nenukopijavauMirkt

Hmz…Bet jie tokie nusisere atrodo.Lyg po nepavykusio cheminio…O mano plaukai paprasti,tiesus,rudi.Tokie pat kaip daugumos lietuvaiciu.Ko man lygintis su zvaigzdeJuokiasi