Ar yra klasikinio roko gerbėjų?

būtent.

eric clapton - tears in heaven ishgirdau ir uzsinorejau ishmokti ji groti. jau beveik isheina. subrendes rokas yra gerai. jos jau turi uzsitarnauta varda ir tikrai ne uzz grazias akis ji gavo.

Nuo kada Eric Clapton yra rokas??? Apakęs

Nesakyciau. Yra ir dabar idomiu grupiu. Bet kadangi dabar jau yra pilna uz roka agresyvesniu stiliu, tai rokas pasuko kiek kita, ne “rebel” kryptimi, del to galbut ir prarado savo draiva. P.S. Guns’N’Roses s-u-c-k-s Veee. Amerikanskas popsas mergytems, kurios nori atrodyti kietos. F-u-c-k-ing poseriai, ir tiek.

pamirsai dar bona jovi ir brajana adamsa paminet Cha cha tie ne ka mazesni pystrokio grandai Cha cha

mano tevai neklause nei Rolling Stones, nei AC/DC, nei Guns n Roses… Pavargęstodel tai dabar klausau as Gerai

AC/DC Yra kuriai tikrai didelis didelis Respect… jau ne viena desimtmety groja ir nenusigrojo! …ac/dc for ever

Fane nesu,bet tikrai paklausau Taip GeraiNe albumais,tiesiog turiu issirinkus megstamiausiais dainas,grupes Šypsena Niam niamTokios muzikos reikia klausyt Gerai

dekui tetei kuris ishugde Širdis senam rokui AngelasDefLeppard, Nazareth nekokie man Neseni Airosmith gabalai nieko, bet dabartinis ju grojimas mane labai nuvyle AC/DC, Deep Purple, GnR, Queen, Beatlai \m/ GeraiScorpions ir KISS - pora gabalu jegele Gėlė

Cia tai tikrai geras. dar ir dabar daugelyje roko festivaliu daromi acdc projektai ir pan… tai rodo, kad shita muzika - amzina, o sitos muzikos kureju vardai turetu buti prilyginami hitlerio, napoleono ir pan Laimingas nes shita muzika - amzina vertybe, is kurios galima pasimokyti, pasisemti jegos ir bla bla. Medalis jiems! Šypsena ir ju gerbejams, zinoma :@~ Cha cha

Su tuo amzinumu reiktu elgtis atsargiau Mirkt IMO, ji galesim pripaisyti, jei koki Highway to Hell ar Hells Bells niuniuos ir kokiais 2277-ais Šypsena Tada situos gabalus jau ir klasika pelnytai musu provaikaicai gales vadinti Šypsena

nusvaigai kaip reta Kietas

tai kad labai netgi tiesa pasake Nekaltas be skurliu anie nieko daugiau parodyt i neturejo Nekaltas

Kai “uzvaziuoji” ant zmogaus megstamos grupes, o jis neturi kaip kontrargumentuoti, tai taip viska sir baigiasi - “ai, nusisenki”. Ok, kodel mano manymu G’N’R yra eilinis popsovas trendas: 1. I hard rock stiliu absoliuciai nieko neinese, tik is jo kazka paeme. Aranzuotes - superpaprastos, dar gerai, kad melodingos (del ko ju ir gali klausyti mergytes). 2. Grojimo technika - vidutine. Visas populiarumas iskovotas ne aukstos muzikantu technikos ar talentu deka, o del pseudoskandalu ir ivaizdzio. Atimk is G’N’R plaukus, skareles/nuplysusius dzinsus, Slash’o skrybele, kas liks? Niekuo neisiskiriantis hard’n’blues’as. Tokiu bandu statuose simtai. 3. Beveik visa dainu tematika susiveda i “Once I loved a chick/she left me/I still love her/I’m sad, but there’are plenty of chicks for all of us”. 4. Show bizniui visada reikia kazkokiu “blogiuku”, bet geriau - kontroliuojamu. G’n’R puikiai tam tiko - pseudoundergroundine isvaizda, bet visai ramus elgesys (jokiu isprievartautu faniu, sudegintu baznyciu, nera net kalbejimo “tabu temomis”, etc.) Pavaidina gviazdas, isdauzo viena kita langa motelyje, porakart klykteli i mikrafa “*bliamba* you”, ir ramu. Po velniu, net Mansonas savo laiku geriau linxminosi… Zodziu, poza, ir tiek. Pelninga poza, beje. Pradziai tiek. Nekantriai laukiu kontrargumentu.

Krc paskutinai komentarai be zodziu nusisnekat… Pz atsirada kazkokie didieji grupiu zinovai Bl Veee …butu uzteke pasakyti, kad nesu grbejas ir viskas…!!! Galvojat man labai svarbu ka jie groja… Svarbu, kad groja GERAI MAN ! GeraiO jie cia ima skiesti apie muzikinius stailus - Didieji Dainininkai…

gelezinis argumentas. kazkam ir cicinas gerai Juokiasi

Vat taip ir baigiasi diskusijos Bangoje… “Jie geriausi pasaulyje, nes man jie patinka”. Auksciausio lygio logika ir objektyvumas Gerai

led zeppelin ;>>>~ dievinu. nors AC/DC visada geris, guns’n’roses irgi pora dainu neblogu. kas be ko, pink floyd ;>>

zmogau. Ko sneki apie hard rock’a? Ju kryptis visai ne i hard buvo, jie vare GLAM rocka. Aranzuotes tik skamba paprastai kaip ir kokiu Red Hot Pepperiu, bet tu pabandyk padaryt ar bent jau atkartot tokias. Apie grojimo technika geriau nekalbek. Taiip slash’as nera best da world plaustytojas, 96 metais ji pakeite BuckHeadas. Sutinku jis vare tikrai stipriau ir techniskiau, BET, buvo vienas BET. Tas techniskumas jo nublanko priesh Slasho fantazija ir improvizacija! Tu bent esi mates nors viena gn’r live koncerta on DVD? Kietas Kas apie blogiukus ir ju kontroliavima. Taip GN’R tuo metu (apie 92 metus) garsejo kaip skandalingiausia roko grupe. Tu manai tie skandalai kilo del isdauzto viesbucio lango? Šypsena pasidomek kodel metalica nutrauke bendra koncertini tura su jais. apie dainu tematika… ryshkiai ishsidavei kad zinai tik populiariausias GN’R dainas (ala don’t cry november rain sweet chil o’ mine). Ir nesupratau… kodel jie turejo degint baznycias ir prievartaut prostitutes? pasiskaityk placiau ju biografija ir isigilink i asmenybes. Su savo postu sudarei tokio zmogau ivaizdi kaipo “nu zinau tokia grupe, ten vare kazkoki rokeli, su skrybele vienas buvo ir dainavo apie meile” GN’R yra (tixliau buvo) tikrai ypatinga. Ir tokiu amerikoje nera nei shimtu nei deshimciu. Ju neimanoma su nieko lygint. Is pradziu buvo Rolling Stones po to Aerosmith po to GN’R. O po ju gaila jau nieko nebebuvo Liūdnaspradziai tiek. Kietas

cia mano muzika… Magnum Van Der Graaff Generation Led Zeppelin Jethro Tull Hard Rain Hodson The Doors Deep Purple Whitesnake Pink Floyd Queen The Beatles Rainbow ir kt… dar esu rok-operu/miuziklu gerbeja.pvz “HAIR”.

Led Zeppelin Deep Purple White Snake Pink Floyd Queen The Beatles Slade Guns N Roses AC/DC Rolling Stones Scorpions Animals … (testi galima ilgai) visa tai - Geraio nerealiausia, tai 80ieji… Girtas