Ar vyrui virš 50-ties seksas tik už pinigus?

nužiūrėčiau aš,arba mane…-matomai kažkuris kažkurį pakviestų-į tikrą pasimatymą

jei iki meeto važiuoti-per klaipėdą-tai-jo!!!,tikrai įmanomas dalykas-bent man

Vo, patirčius byloja TaipGerai
Cha cha

Tai myte gali nužiūrėt kokį vertą grieko Flirtas… grobį Cha cha

Pakeliui i meeta arba is jo MyliuTaipJuokiasi

nu ne esmė-tam pasi…isime,esmė-tai su kuo tai darai…jei du ,vieniši žmonės, sueina į kompaniją-kodėl-viskas galima,bet tik ne meetuose tai daryt-gal netinkama vieta

tai gal aš nevras, bo aplinkui nemažai vienišų, o kad jas reikia imt ir…net rimtai nepagalvojau…gal net nesisipardytų kuri…

na,taip,bet vyrai tokie sutvėrimai-jei jau vieniša-vadinas-reikia išpist-gerai kai moki spardytis

jetau-tau gerai-o aš gert išvis negaliu-po to tik miegu ir miegu,o girta neturiu mados-blūdyti ,vienu žodžiuJuokiasiJuokiasiJuokiasi

šiais laikais ne tik solidolo esama

kaikurie žmogai labai mėgsta klijuot etiketas, bet tuo pačiu labai pyksta kai jiems klijuojamos tokios pačios…
niekada negalvojau (ai, gal kadanors seniai),kad mergos registruojasi žvejų klube ar važiuoja į žvejybą ar aina į kašės ar fulės rungtynes tik tam, kad ieško pisiaus. gal yra ir tokių, bet …na, nebuvau sutikęs, arba anos neprisipažino senam valkatai
prisigert nėra nei gerai nei blogai. pažystu keletą fainulkų, gal net beveuk meilių, katros kartais ima ir lūžta, bet nuo to anos nei labiau pijokės nei ką…aš pats norėčiau kartais prisilakt, bet nepavyksta - manas organizma spriima tik tiek kiek tą dieną paneša. artėjant prie lūžio taško ans spaudžia stabdį ir net per jėgą daugiau neįpilsi…nebent po kurio laiko, kai vėl lūžio taškas nutols…bėda tiesiog kartais. nors kartais ir gerai.

oi,Mergyčka tu fainuole,įsivaizduoju,-deja pas mane klynas užrūdijęs-natūrom tikrai negaliu mokėtMirktMirktMirkt

Svarbiausiai noro butu Mirkt gal koks dzentelmenas prigriebtu Apkabinimas

Neturiu kuom skustis JuokiasiJuokiasiJuokiasi

saulel-kažko žodžiais -nei pistis,nei gerti,nei valgyti-nesigauna,o tau mažiul

Krusates?Nekaltas

oi,tie meetai-gerai-bet ,kad dauguma jie nepasiekiami-pav tų stintų meetas-man iki jo-200km į vieną pusę…o

Va, didžiausias netinio bendravimo minusas, kad žmogai čia gyvena, miega, valgo, mylisi ir t.t., ir pan…, o gyvent realų gyvenimą nelieka nei laiko, nei noro, nei drąsos Taip
Sakau, blin, aikit daugiau į žmogus - mytą kokį pasdarykit, kas nesusaistyti Mirkt

prisiregistruok-žvejų klube-jo,jau ieškai pisiaus,prisigerk -jo,jau tu pjokas-nu bet tai žmonės.

jei čia tupi kas diena-panašu-į teisybę-juk tiek žmonių aplink-o bėda viena-tiesiog bijai žmonių,bijai minios,o to šiaudo-niekas neduoda-nes svetimų bėdų nebūna,kam čia rūpintis kažkuom-aišku neduok dieve pačiam taip nutiks-juk gyvenime dažnai taip būna-leidies ,kyli-trūksta net ne tos meilės,pinigų, o rankos.