Ar visada vaikinas turi sumoketi uz mergina?

siaip as iprates moket uz panas,bet kai pagalvoju-isties tai neprivalomaŠypsena

Tu nuostabi Gėlės&Bučkis Mirkt

O shiaip nuo dvieju zhmoniu priklauso… na ash nelinkes visada moketi uzh du… papraschiausiai pradedu jaustis nejaukiai- klausimas pakyla: gal tik todel ji su manim, kad ash moku.
Tai va man geriausia kiekvienas uzh save… kai draugauni ilgai tai tada ir viena kart vienas, kita kart kitas… tada kazhkaip jau nustoju skaichiuot- nebebuna svarbu… bet jei veduosi mergina ir zhinau, kad jai per brangu… tada ash moku, bet pasitaiko kad man per brangu… tada pradedu jaustis nejaukiai- jausmas nekox but savo merginos ishnaudotoju Taip

jei taip nori tai lai moka,kita kart galesi tu moketiŠypsena

matai, tai priklauso nuo to,kiek laiko pazistami ir kokie tarp vaikino ir merginos santykiai.na shiaip ash labiau linkus pati susimoketi uz save Graži

Jo teisybe sakai Cha cha Bet va buvo tokis reikalas (ne man), bet draugai nuejo su manim i kavine Šypsena Nu uzsisake kavos ir t.t. Šypsena Jau laikas moket as uzsimoku uz save, bet jie pagalvojo (draugas ir Drauge), jis kad ji uzmokes o ji kad jis Cha cha Tai va apsijuoke jie Šypsena O as kaip draugas ju Šypsena uzmokejau uz juos Cha cha xixi Tai va dabar susitaria kas kada mokes Cha cha

kiekvienas moka uz save, nors kartais ir galima…

As tai neleisciau,kad vaikinas visada visada uz mane moketu,tada jausciausi lyg kokia ishnaudotoja,kuri myli tik jo pinigusNe.Man priimtiniausias variantas moketi perpuse,ypac,kad abu piginu dar neuzdirbam Taip.Neblogai,kai uz tave sumoka,bet geriau ne per daznai…ir jei jau moka,tai geriau nepadaryti gigantishku saskaitu,kaip kai kurios Moterysmegsta…O tarkim kai koks senas draugas paprasciausiai arbata pavaishina,tai labai malonu Cha cha

padaryti isimti Cha cha

zinai, man atrodo, kas kviecia tas ir moka. bet kai tu priverstas pakviesti, nemokek.

jei ji to verta

Kai nori gali sumoketi uz mergina! O jei tau nepatinka kazkas joje, tai gali ir nemoketi, priesh tai paprashes jai atneshti kelis brangius geralus… Cha cha

Jei esate draugai ar vedate bendra uki…nieko cia blogo Ne Bet siaip moterys moka tik uz ALFONSUS Taip Cha cha Ka padarysi tokia jau vyru dalia…Taip Bet jei panalyte pageidauja uz save susimoketi, kodel gi ne! Gal ji paprasciausiai nenori tau isipareigoti Cha chaCha chaCha cha

man atrodo klydai ir ziauriai. galima atsiskaityti uz tam tikro dalykus vakariene, o ne pinigais. tada moka paneleŠypsena

uzsienyje niekas to nedaro, bl, bet matai kaip pas mus yra, jei uzmoki uz merga bare, tai ji veliau tau sumoka savo p****TaipTaip

uzsienyje tas pats. o gali buti ir taip. uzmokejai uz ja , o ji tau ieskyni uz sexpriekabiavima

Gal geriau sakykit as tau gerimais tu man l*** Cha cha Vo taip geriausia Cha cha xixi

tradicishkai susiklosciusi nuomone, jei vaikinas kviecia i pasimatyma, jis tada ir moks uz viska… nors siaip gali buti ishimciu, bet stereotipas ar norma yra butent tokia…

Na ir klausimas…Pasinaudojai o mok4ti nenori…?Šypsena))

neskaiciau visu zinuciu, tai gal ir pasikarotosiu, bet:

etiketo taisykles sako, kad jei susitikimas yra dalykinis, pvz darbo reikalais, tai moka kiekvienas uz save.

bet jei tai yra pasimatymas, ar kazkas tokio, moka tas kas kviecia

bet kadangi daugelis to nezino, tai gali but nepatogumu tai zinantiem…
as pvz vakar buvau pasimatyme, panele kviete,tai jinai ir sumokejo( matyt zinojo sia taisykle) nors seip as kazkaip nepatogiai pasijutau…Mirkt
kai as kveiciu-visad ir sumoku

tik neduok Dieve, per pirmus pasimatymus uz mergina mokesi, o kai jau geriau susipazinsit - visiskai nustosi! nebuk begedis ir veliau kartkartem mokedamas uz ja nustebink, pamalonink Mirkt