Ar visad dėvite apatinį trikotažą?

As deviu visada, o mano drauge budama namie daznai jo nenenaudoja.

Nu jo bl nx, vaikšto čia visokios malalietkos be triūsikų, neskustakūšės, smirdalės ir vaidina labai seksovas. Juokas tik ima, barsto kūšplaukius ant šventos Lietuvos žemės ir visokias išskyras.Siaubas. Ignoruoju

ka tu cia nusisneki??? jei nepatimka tai neziurek Piktas Kanda o tai kai susitiksiu tau bus Baisu

ar visada devite apatini trikotaza bl nx ? aisku , kad ne, nes ir nusimaudyti ir pa-sh-ik-t ir pa-myzt ir pa-pi-st man patogiau !!! be triusiku !!! aishku bl nx ?Cha cha

Man patinka su panom plaukioti nuogam…jėga.TaipLabas

koks tavo s u p i s t a s reikalas?

Na asmeniskai man,tai yra nesulyginamas dalykas,kur miegi su kelnaitem,ir kur ievos kostiumu.Juk tada jautiesi tokia laisva,nevarzoma ir atsipalaidavus

as ir kartais bunu be jo
miegu visados nuogas
man pvz nepatogumai iskyla kai ,nus supratotNiam niam
siaip jokio skirtumo gal tik uztrasuktukas pradzioj maiso(saltas)

Mane tiesiog vezha nuo panu be apatiniu…o sheip viena syk eidamas i pasimatyma pats be trauzu buvau…besiglamonejant ji pajuto kad taip yra…ir taip nerealiai uzhsivede…mylejomes laiptinej…

Eik tu nx… celiulitinėplikapyze bl. dar viena urodė čia bl. nurodinės ką man daryti…KandaKandaKanda išgraužk savo klitorių bl.KandaKandaKanda

Bl. čia tai super, net aš taip nesugalvočiauTaipLabasLabasGeraiGerai

Na tu ziurek su tais pamirsimais dar koky karta iseisi ir nusalsi dziundze. O as tai visada jy apsimaunu, niekada nepamirstu iseidamas uzsimesti pirstines, kepure ir salikaJuokiasi

Bl nx jusu dziundzes smirda kokio b.i.b.i.o. trusiku nenesiojat…nesmirdinkit lietuvos

Na o jei uzsimirsusi koja ant kojos uzsikeli traukiny ar tramvajuj? Mirkt

ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaFlirtas

tu pagalvok apie kitus, jei vasara vaziuoji visuomeniniu transportu ir atsisedi kur nors, kaip po to ant tos pagaidintos kedes kitam zmogui sestisBaisu Dabar reiks atidziai ziuret kur sestCha cha

Is pradzio tema buvo idomiai vystoma kol galu gale atsirado daunu kuriem tik pasikoliot, tei persiverte i koliones. Beje ne visom ir visur smirda, taip kad isiaiskinkit su kuo vaikstot ir del ko smirda.

Merginos nepasiduokis !!!

velnys sako velnys zinoCha cha expertas musuCha cha

Na cia velnys man patiko, Kietas Gerai jis visiskai teisus Gerai . O su tais kurie cia pasikuliot ateina tai … net nzn ka su jais daryt ??? Piktas

tuoj susijaudinsiu ir vaziuosiu pas mergu… uuu, auuu!!!JuokiasiJuokiasiJuokiasi