Ar vienatvė jus slegia?

ziurint kokia vienatve… jei tokia vienatve kajtruksta zmogaus salia - retkarciais slegia…
o jei sielos vienatve - slegia visa gyvenimaŽliumbia

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/253980.245-=(904250355

kartais gal ir gerai, jei tas zmogus moka but su savim. bet jei as bunu viena, tokios baisios mintys uzplusta, kad regis gali is proto iseit. tada galima griebtis bet ko.

Manau vienatve visiskai nebaisi, kaip tik vienatveje mzogus atsiputi nuo visu bedu,juk atsibosta visi tie zmones, manau vienatve yra geras dalykas.Dideleje kompanijoje gali pasijusti nesigirstu, svetimu, bet ne vienisu.Jei ne kokia kompanija tai ir neidomu su ja

nepasakyciau, kad slegia… Nekaltas kartais jau geriau vienatve, negu tau pernelyg nepriimtina kompanija Šypsena … ir siaip… anyway, vienatve - ramybe… man patinka… Šypsena buna labai gera pabuti vienai, ypac esant tam tikrai nuotaikai…
na bet aisku, po to visad atsiranda noras su kazkuo pabendrauti ir pan. Šypsena

"Vienatve - tai nepriklausomybe, as jos norejau ir isigijau per ilgus metus.Ji buvo salta, o taip, bet ji buvo ir tyli, nepaprastai tyli ir didele tarsi salta nebyli erdve, kurioje sukasi zvaigzdes."

Hermanas Hese - "Stepiu vilkas" Gėlė

Ne ji manes neslegia, atvirksciai as ja labai vertinu, tas trumpas akimirkas, nes jos man teikia dziaugsma ir palaima.

Haris Haleris ("stepiu vilkas&quotMirkt sieke nepriklausomybes, taciau pasiekes laisve, jis suprato, kad uz laisves - tik mirtis, kad "pasaulis kraupiai dave jam ramybe, kad jam daugiau neberupi zmones, nei jis pats, kad jis pamazu, vis labiau ir labiau retejant izoliuotumo ir vienatves orui".

AS manau kad vienatve yra viena is nepriklausomybes ir laisves formuTaip

Tikrai ne. Mėgstu vienatvę, nes kaip tik dažnai negaliu pabūti su savimi. Nesu didelių kompanijų mėgėja, tad vienatvė - gera kompanjonė Gerai Aišku, kas per daug tas nesveika… O Senatvėje netgi baisu.

tada as nenormali, nes man tokia laisveVeee
kartais nervina tevai, kai kurie draugai, todel norisi nuo ju pabegt. bet cia ne tas pats.
buti vienai vidumi labai sunku, zinoti, kad nera zmogaus, kuris mintimis butu su tavim, nepakeliama. kai nera zmogaus, kuriam galetum paskambinti 3 val. nakties ir kuris tau lygiai taip pat galetu paskambinti, darosi baugu. ir nebutinai tai turi buti mylimasis. tiesiog siaip zmogus, kuriam tu priklausytum mintimis.

nepriklausomas zmogus yra stiprus zmogus stipresnis uz ta, kuris yra prie kazko prisirisesTaipVa, as nesenai su drauge issiskyriau ir jau beveik menesi vienas, ir man geriau,rami galva, kai nesuristas jokiu santykiu,naujos galimybes ir t.tMirkt

Tamstos zodziais jau seniai niekas netiki Cha cha Jeigu jau taip gerai be jos, ai ko buvot su ja? Nežinau

Durnas buvau, bet dabar atejau i prota

Laimingas

SLEGIA, BET NE MAZIAU SLEGIA, KAI I BARAKO KAMBARELI VISA DIENA SLANKIOJA KAS NETINGI, IR NESUSIPRANTA, KAD MANE TAI ERZINA.Piktas

Nepasakyciau, kad slegia, bet kartais norisi pabuti vienai isgirsti savo mintis, per ta begalini skubejima, lekima nepavyksta to padaryti Pavargęs

Kartais budamas minioje arba kompanijoje jautiesi labiau vienisas, nei vienas namuose su savo mintimis ir pomegiais. Kazkaip isiminusi viena mintis, net nezinau kieno ji, bet kazkaip begant laikui isitikinau jos tiesa: "Vienatve yra gerai, kol uz sienos yra mylimas (artimas) zmogus".

As vienas neprazuciau, nors kartais norisi issikalbet, pasiguost. Bet tai praeina=]

Kartais vienatve slegia.Kai aplink matai tik tustybe ir pavirsutiniskuma,darosi velniskai sunku.Ir kai nerandi kaitrios giminiskos sielos,atrodo,susmuksi ir nebeatsikelsi.Nieks tau rankos nepaduos,dar kaip tik sutryps.O kartais vienatve leidzia pasijusti stipriam,nepazeidziamam.Juk prisiristi prie kitu rizikinga.O gal tave isduos?Savimi pasitiketi paprasciau.

Manau mano pacios vienatve slegia ne tiek mane, kiek kita zmoguMirkt

Manau kiekvienas tavo patiriamas jausmas slegia tai matanti/ jaucianti zmogu. Zinoma, as kalbu apie tai, jog tu viena ar kita jausma isgyveni neigiamai… su kancia… tikrai ne visus liudesys zlugdo… jeigu pasidometum kaip ir kokiu gyvenimo periodu buvo sukurti geriausi pasaulio albumai, paveikslai, etc. suprastum, jog kiekviena emocija, kiekvienas ishgyvenimas gali duoti kazka naudingo… kazka, ko rezultatas privers shypsotis… dziaugtis…