Ar vartotumete kontraceptines tabletes vien tik del poveikio odai?

Apakęs

Na jei as buciau tokioje situacijoje tikrai vien del odos nevartociau!..Sutinku, kad yra ir daug kitu pliusu, bet kiek zinau kontraceptines tabletes turi ir neigiama poveiki, kuris gali atsiliepti ir po daugelio metu. Na kazkada destytojai aiskino kaip ir kas vyksta,bet ilgai tektu aiskinti… As verciau pavartociau vitaminus odai! Šypsena

mes kaip ir nesusipykom, bet turiu priezasciu ant jo pyjkti, nemanau, kad mes dar busime drauge, jam darbas svarbiau uz viska…jis nenori turti asmeninio gyvenimo… Nežinau…as juk jo neismokysiu, kaip gyventi…

Aplamai tai jaunoms panelėms, jei jų hormonų veikla nesutrikusi, tablečių nerekomenduoja. Tam yra vaginalinės tabletės, žvakutės ar kremai.

Tai tikriausiai neturėjai su oda jokių problemų, nes man kai atsirasdavo tokie spuogai,kad negalėdavau žmonėms rodytis, o paskui likdavo randai, tai žinok viską būčiau padarius, kad tik jų daugiau nebūtų Nekaltas

Nu tiesiogine prasme - apsisaugojimui nuo nestumo Cha cha as tai visokius poveikius jutau, pirma menesi kazkokia apdujus vaiksciojau, priaugau kelis kylus, celiulitas kakzoks atsirado Baisu, apie potrauki isvis nebekalbu PavargęsPliusai tik tokie, kad oda tikrai susitvarke ir kad gyvenant bendra gyvenima su Vyras ir kol kas neplanuojant vaiku yra labai patogu. Nors dar ir dabar sokineju - ojetus, tabelete pamirsau isgert Cha cha

aisq kad ne! nors pati vartoju del kitu aplinkybiu

jau geriau nieko nevartoti ir praustis muilu. tie vitaminai odai grynas akiu dumimas ir pelno darymas…

nezinau, bet as jau esu “sugadinta”, nezinau, ar bemokesiu myleti…

na siaip sau juk gydytoja nerekomenduotu ar ne…

siaip matyt tau jos netinka, siaip geriausiai pasikonsultuoti su gydytoja…juk tu tabeleciu yra visokiausiu… bent man ji sake, kad jei kas negerai ateiti po 2-3 menesiu vartojimo, o jei gerai po puses metu…

Laksciau as pas ta gydytoja - pati niekaip nebuciau sugalvojus nuspirkt Baisu Ir paskui, atlekiau po menesio ar dvieju, sako matau kad biski esi susierzinus, jei nepraeis, keisim. Tipo praejo. Tada atvariau po pusmecio ar daugiau, sakau taip ir anaip man svoris, celiulitas, potraukis - jinai, nu cia psichologiskai tau, pati save nusiteiki, kontraceptikai cia niekuo deti. Ir zinok tu man zmogus Nekaltas Bet mano praktiskai visom draugem tas pats ir dauguma nutrauke vartojima situ brudu… Negersiu as ju daugiau niekad gyvenime Veee Gyvenimas tikrai grazesnis dabar Šypsena

tai ka aprasei, tai tikrai nuo kontraceptiku, juk raso apie tokius salutinius poveikius informaciniam lapelyje, tai nueik i privacia, gal ten ka issamiau pasakys…

o as turbut ju visgi nevartosiu, nes visgi 26 lt studentei nepigu… Šypsenair kai partnerio nera tai neverta…

Buvau pas “prabangia” privacia gydytoja Mirkt Siaip ne man vienai - daugumai draugiu gydytojos ta pati sako, nes jos remiasi naujausiais pasiekimais ir teigia, kad naujausios kartos kontraceptikai visu mano isvardintu poveikiu neturi.

as vartojau jau pacius naujausius ir informaciniam lapelyje aprasyta butent tokie salutiniai poveikiai (sunkus ir lengvi)…

nezinau, ko siekia gydytojos tai neigdamos…bet tai kas rasoma informaciniame lapelyje, manau, yra tiesa, juk vaistai yra tiriami…tiriamas ju poveikis…

tai vat as irgi galvoju ko jos siekia Nekaltas

siaip joms nuo tu tableciu berods i kisene eina…ir vel pinigai…

kule grieztai ir aiskiai… Cha cha