ar tuo galima tiketi...?

nesamone Blogai

ne tiketi negalimaPavargęs… tikejimas kenkia sveikatai… ir ne tik sitasNekaltas

kai pirma karta gavau panasaus pobudzio laiska,saziningai ji persiunciau draugemsJuokiasibet kazkodel is svajoniu vaikino jokiu zenklu nesulaukiau ir draugaut nepasiuleCha chao dabar tai tik juokas ima…gavusi panasias zinutes istrinu kaipmat,nors ir buna prirasyta,kad "jei istrinsi,nesiseks ateinancius 4 metus"Laimingaskvailystes…Cha cha

Kai nukris tau ausys-žinosi kokia nesąmonė Baisu

o tu sito taip smarkiai bijai,todel ir atrasineji?Cha chaNekaltasar jau ausu nebeturi ir stengiesi kitus nuo tokio paties likimo apsaugot?Nekaltas

ksi Cha cha Tu mane paguodei Gerai kadangi neišsiunčiau nė vieno laiško, tai buvau juodoj nevilty… Nustebęs Su baime laukiau kada ateis nelaimė… Nekaltas Bet dabar žinau - jeigu ką, artimieji viską išsiuntinės ir mane išgelbės Cha chaGerai

Aišku,kad bijau ,bijau,kad ims nesisekti,nebemylės mergytės,peršalsiu ir susirgsiu angina arba einant gatve paslysiu ir trenksiuos nosim į šalygatvį,maža dar kas gali atsitikti Baisu

Miegok,Ledi, ramiai-aš tave saugau,mano dvasia plevena virš
Tavo kilnaus veido

Manau kad galima tiketi nes toki laiska buvau gaves radau uzkista uz duru bet taip ir neisiunciau niekam!

cia yra TOTAL BULLSHIT

jo jo ci atikra tiesa reiia siusti siusti iki pazaliavimo iki pamelynavomo nieko neesk o tik siust laimesi didziaja kelione pas djavolus kuriais losi milijonus ir laimes o veliau tave visi sues…

Nx, eilinis spamas, jau uzkniso tokie laiskai, gerai, kad jau pastaruoju metu tokio s…do daugiau niekas nesiuntineja, nes uzknisa toki slamsta gaut Kanda Kanda Kanda Veee Veee Veee

Ačiū, ksi Labas Dabar supratau, kodėl taip gerai šianakt miegojau… Šypsena