Ar toleruojat gėjus?

Man tai cia isvis ash manau yra naturalus dalykas.Nieko nepadarysi jei zmogus gime tokiu reiskias juo turime zavetis…o ne atvirkshciai,bjauretis.Man labai idomu su jais pakalbet buna…turiu viena toki drauga…nu jis gal ne gejus,tiesiog LABAI DAZNAI primeta…bet man tai netrukdo.As kaip tik vertinu ju drasa…tuo labiau visai ju nereikia gailet.Tokie jau jie yra.
Gyvenkim draukishkai! Šypsena

as juos irgi toleruoju. bet dauguma mano pazhistamu - ne. nesuprantu kodel.

As toleruoju Taipman jie nieko blogo nedaro.

tai aisku kad toleruojam. bent jau as…!!!

Dazniausiai nekencia tie, kas yra nuo ju nukenteje …Cha cha

jie man nemaiso…bet jie ne vyrai f…blinVeee

Gal ne, mūsų mieste "zapadlo".

sakai???nelies???
karteli sedejau ramiai sau bare, gurksnojau Taurė, priejo gaidys ir sako kiek???Baisu, is pradziu nesupratauNekaltas, bet kai atsikvosejau, …gaidys gavo tiesu smugi i nosiBaisu.
ir niefig cia man aiskinti kad jie netrukdo…Veee

taip toleruoju Taip,nes kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas su kuo jie miega Taip

toleruoju…kox gi man skirtumas ju meiles ir lovos reikalai…

ligoniai ir tiek…

Taip

Man visada gejai buvo labai nuostabus zmoguciai Taip

toleruočiau, jei jie visi gyventų vienoj saloj, prie nieko nelįstų ir nereikalautų savo teisių - atstovų seime ir pan.

as toleruoju Taip Tai kiekvieno zmogaus asmenine laisve.

KietasNekaltas

Asmeniskaj susidurus nebuwaw!O siaip wisokiu yra wisokiu reikiaDrovus

as tai toleruoju ir noreciau draugo gejaus. ir siaip vaikinai geresni padarai nei merginos… pvz kai butu faina tureti geriausia drauge- geju: ir vaikinas ir neisimyles. geriau nebuna Cha cha

o dauguma ju netoleruoja del atsilikusio visuomenes poziurio… nemegstu tokiu zmoniu. ir apskritai bet kokia diskriminacija yra blogai.

zinoma…

mano nuomone jei jie kanors duoda visuominei tegu gyvena ir egzistuoja o jei neduoda kam ju reik tadu kaip tarakonus istryp reikKandaIgnoruojuKanda