Ar toleruojat biseksualius zmones?Ar laikot juos normaliais?

pritariu prijaukintam, kad zmogus jau gimsta biseksualusTaip
ir dar esu girdejusi, kad visos moterys yra biseksualios, tik ne visos tai zino ir parodo. taip ir turetu atrodyt, juk moterys taip megsta nuziurineti kitasCha cha juk nemeluojuLiežuvis

jei nelis prie mano sedines - taip

Geraipilnai tau pritariu, juk yra grazu paziureti i dvi besimylincias moteris, o dar sauniau prie ju prisijungus Cha cha

kad butent apie normaluma, pasiskaityk temaMirkt

Tu geriau isiskaityk - tema yra konkreti apie biseksualumo tolerancija.
Labas

As ir daug ka girdejau Juokiasi seip visi zmones vieni kitus niziurineja Liežuvis

sudo nemalkit!!!Ne

OKKietas

visai ne *****…gera diskuttuotina temaJuokiasi

Keisciausia, ir mano atveju blogiausia, kad ir heterosexualai ir bisexualai ir homosexualistai yra linke i neistikimybeLiūdnas Kodel mes, ZMONES negalim mylet viena zmogu visa gyvenima!!????

Taip, jie tikrai yra nenormalus!

Nesamone.Kam?Be to neistikimybe yra biologiskai uzprogramuota-cia nieko nepadarysi.Zmones nera monogamiski.O be to,koks idomumas?Visa gyvenima su ta pacia boba? Ne,aciu!!!

Bisexualias moteris as toleruoju, bet tik ne bisexualius vyrus

pedalai tai o ne zmones

man jie patinka Gerai
as uz juos!!!

Dejau as ant ju!Cha cha

Bisexualai - tai blogiau už gėjus, nes tai visiškos degradacijos požymis, persisotinimas gyvenimu, extremalumo paieškos, kai tas pac, su kuo turėti santykius…Blogai Blogai Blogai Blogai Nežinau Veee

ash esu pakankamai tolerantishkas kol prie manes jie nelenda, o kadang jie nelenda tai ir toleruoju

labai teisingai parasyta…

Taigi aciu vieiems uz nuomones, kaip matom ju but labai ivairiu. O va dabar as pacituosiu mokslini teksta, kur parasyta visa tiesa apie biseksualuma:

Biseksualumas tarp vyru pasitaiko dvigubai dazniau negu tarp moteru, nors grupinio sekso atvejais moterys lengviau ir maziau besivarzydamos glamonejasi su kitomis moterimis. Dauguma biseksualiu vyru yra vede (tiesa, daznai tik noredamis sudaryti palankia visuomenes nuomone apie save), nees jie skiriasi nuo tikru homoseksualistu tuo, kad nebijo prisiliesti prie moters. Taciau biseksualiems vyrams lytiniais santykiai su vyrais malonesni emociskai ir fiziskai. Taip jie lengviau nusikrato itampos. Pavyzdziu: daugelis biseksualiu vyru orgazma patiria tik santykiaudami su vyrais. Nepaisant to, daugelio ju vedybinis gyvenimas klostosi gan gerai, jie neatlaiko tik tada, kai seksualinis spaudimas tampa per didelis. Tada jie ryztasi 2-3 visiskai anoniminiams seksualiniams nuotykiams per menesi su kitais vyrais dazniausiai kokiame nors viesajame tualete ar saunoje. …
Silpniau isreikstu biseksualumo atveju pasitaiko neretai. Is seksualinio konsultavimo praktikos as pats pazystu nemazai vyru, kurie isvyde graziai nuaugusi vyra, arba kai jiems besportuonat tenka susiliesti su kitais vyrais, patiria seksualini susijaudinima. Taciau del to jie intymesniu santykiu nesiekia. Daugelis vyru del panasiu priezasciu labiau megsta vyriskojo sudejomo meteris kulturizmo treniruotese isvyztytais raumenimis.

viskasKietas