Ar tikrai Uspaskichas grįš į Lietuvą?

Aš? ;]]]
baik tu, aš blondinė, bet ne tiek Cha cha

visi daug ismano cia (beje kaip ir dauguma ziniasklaidos paveiktu) bet argumento nevieno…
Idomu butu nors viena fakta ka viktoriuks blogo padare (isskyrus aisku kad jis rusas) Cha cha. Suprantu kad beretem cecenai ir kiti babajai prie duses.
Manau jam sugrizti trukdo neatsitiktinai.Juk teisme arba rinkimu kampanijoje gali isplepeti kaip pinigais reme kitus politikus.
Paaiskinkite man, ka blogo yra padares Uspaskichas? Ar kad bande nuo lovio nustumti sorosistini klana? Ar kad Uspaskicho tautybe ne ta ir jis yra Rusas? Ir kokiu tai dar rinkimines programos pazadu neivygde dp? Ir niekas man neatsako,visi kritikanai bijo prisipazinti, kad darbo partija praktiskai savo rinkimine programa ivykde 100 pc, jei koks punktas ir liko neivykdytas, tai tik todel , kad jai priesinosi korumpuotas elitas. O opozicija su tapkiniu ir sorosistine *****klaida (tiksliau prostes) nuo pirmos dienos trukde valdziai dirbti ir gerinti paprastu zmoniu gyvenima.
Matyt pavydas ima kad jums dievas proto ir sugebejimu nedave?
O patys prie valdzios lovio prieitumet, dar ne tiek voktumet.
Nemaniau kad minciu tokiu turesiu, bet dabar tikrai balsuosiu uz dp Cha cha
Nes pas mus net ziniasklaida nemoka profesionaliai suterst zmogu ir atidirbt pinigus… Kazkokias intrigeles kasdien ismeta kaip kvailiams (be faktu) vistiek prarys, ko cia dabar. Bet ziuru kad yra tokiu katrie praryyn Cha cha .

Eik tu ruse Cha cha 1) Kaltinamas mokesciu nuslepimu ir dokumentu klastojimu. 2) I valstybes institucijas idejo savo zmones kurie butu jam pavaldus. (ir meiluzes) 3) Kaltina ir niekina Lietuvos teisine sistema. 4) Moka mokescius savo imoneje vokeliuose 5) Neaiskus issilavinimas 6) Nesvarus politiniai zaidimai.
Uztenka ar dar reikia?

Darbo partijos elitas Cha cha
http://g.delfi.lt/m/pc/20060504185822.DP_kazlu_rudos_pirmininke_apie_V
U.mp3

Eik pats … aisku
Is kur nukritai… ar nezinai kaip Lietuvoje kaltinimai renkami? Ar manai kad mes nuo rusijos toli pabegom ir mentai negali neuzka uzdaryt? Klysti…
Jei ne durnas esi tai puikiai zinai kad i belange imest ka nori imanoma (asmeniskai susidures esu).
Idejo savo zmones - ir ka ? Te zmones bukesni uz tave? Konkreciai ka pazeide?
Tarp kitko tokiu pavizdziu pilna EU ir US (Visa bushai Cha cha )
O ka ner uz ka kaltint nekokia sistema (puse EU puse dar TSRS)?
O kad niekina tai gerai nes sedi neismaneliai ir kuria patis nesupranta ka Cha cha
Bet pasauliui juokinga - jau gerai…
Kad viena kekšė prasiziojo (neabejoju kad uz pazadeta suma) tai nereiskia kad irode… Beje kiek zinau ne vien viktoras su vokeliais gali dirbt. O tai kad Lietuvoje verslas (dauguma) gali normalei gyvent tik apeinant mokescius cia jau valstybes problema, ir tikiu kad viktoras kaip verslo atstova zinojo geriau kaip ta problema issprest negu koks muzikontas ar agronomas.
Neaisku issilavinimas Cha cha Valatka but prirases kad neaisku kokios jis dar lyties?! Viktoras butu pasakes eikit nx, isvis isprotejot visem dabar turiu klyna prasegt? Ir tu suabejotum - gal jis tranzikas?!? Cha cha
Nieko neirode…
Konkreciau apie zaidimus…
Taip pat galiu paklaust kodel Tu cheslovai lankais geju klube ir lieti mazus berniukus?

O siaip jei nesupratai, tai man idomu kuo blogesnis viktoras uz kitus?
Tuom kad turta per versla (tegul neskaidru) susikrove, bet juk naglai nevoge gaib dauguma valdzios atstovu? O gal tu zydas ir nemyli rusu uztai kad putia raukti pradejo ‘gudresnius’?

Ir dar - kad dulkina mergas tai gerai, matosi kad vyras o pavydi itariu tik nevykeliai ir impotentai… Kitaip nepaiskint (turbut tu netoks Cha cha )

Po tokio pasakymo sypsena atsirado veide, ale diskutuot dingo noras. Kazkaip ne i viena mano parasyma jokio “rimto” kontrargumento nepateikei, o tik savo svaiciojimus ir babu snekas, prie bonkes nebent gali tokius argumentus man sakyt Labas

Nieko tokio… tik kaip klausei taip ir atsakiau - ir tiek…
Gal istikruju tau su mergom nesigauna? Cha cha Nieko - buna…
Jei rimtai, ieskau zmogaus kuris man konkreciai paaiskintu kas netaip , ka padare (atsizvelgiant i konstitucija o ne i laikrasciu antrasces) tada vel pakeisiu nuomone ir neisiu uz dp balsuot. Juk seip as ne uz dp o pries ‘elita’ Cha cha ir valatkas su meliutem (vis dar meliute Cha cha VARGSE ). Bet jei nieks konkreciai nieka nepasaka munei tuomet aisiu ir uz paxa nes praded irten abejoniu atsirast man… Cha cha
beje ceslovai ‘durniu laiva’ skaitei? Cha cha
Jei ne tai paskaityk - jega!

Neskaiciau, skaitau trupuciuka “rimtesne” literatura… Beje, o zinai kad pagal psihologija, vyras kuris kita kaltina nesugebejimais lovoje ar su moterimis, dangstosi savo sunkumais Labas
Gal kasnors ir netynges su tavim diskutuot, kadangi neteisinkas (o tau reik butent to kiek suprantu), tyliai toliau stebesiu tavo “intelektualia” diskusija Šypsena

Cha cha aik aik ! Nu as dar taves nekaltinu o tik paklausiau, nu max itariau Cha cha

na gerai… Ainu per TV3 pazuresiu ka ten Brazauskas apie Viktora kalbes…
Turetu but idomu.
Beje ka apie Paxa manai? Cha cha

Ta ka ir kiekvienas issilavines zmogus… Šypsena

Bet čia tai žmogui visiškaiKvankt?
Visur Uzpaskichas vaidenas. Duok tu Brazauskui savo populiarumo kasnį atkąst ;]]

gal gali paaiskint kaip tapti milionierium per viena nakti? kaip tapo kniazius?

per nakti nezinau (o kodel per nakti) laikei zvake?
per diena imanoma jei NT rinka ismanai

bet vis tiek is nulio milijono nepagimdysi…

Kodel is nulio??? kodel butent jis negalejo tureti kapitalo pradziai?
Yra tokiu kurie sekmingai pakele kelis limonus pradeje lenkijos turguje…
asmeniskai zinau kas pradejo nuo nulio perparduodamas auto…
Aisku kai kuriems padejo pazintys, bet cia jau kaip dievo dovana Cha cha
Bet yra tokiu kurie pasinaudojo tuom ir sekmingai pleciasi, o yra kurie
issvaiste viska…

As turejau omeny, kad yra tokiu, kurie neturedami nieko, staiga per metus tokie turtingi pasidaro…

Visokiu yra… visokiu reik Cha cha
Nu dabar tai turedamas bent koki busta gali pradet su bankais sukti, aisku turedamas prieima prie NT ir zemetvarkos…

butent, kad paprasti zmones dazniausiai neturi reikiamu pazinciu ir priemimu, apie ta ir kalbu.

ty sto durak??
yra protingu zmoniu ir jie balsos uz ji Liežuvis beje uz ka dar balsot? jie visi vienodi, visos partijos, o sitas bent jau prikolnas muzikas!!! ir tikrai ne durnas! Uspaskichas JEGA!!! balsojam uz 21 numeri!!!

Atsirado ruskis bl…