ar tiki savo intuicijos jausmu? nuojautomis?

nemazhai buvo tokiu ivykiu… Viena diena grizhinejau ish Vilniaus ir jauciausi tokia…hmz.ishsunkta, pavargus ir su bloga nuojauta grizhau…atrodo, kad ash kazhko nezhinau… Nekaltas butent apie tai ir masciau…kad cia kazhkas negerai. tevu neradau namuose…ir ilgai ju nebuvo, kol ishejau pasivaikshcioti su drauge… Nekaltas pamaciau, kad jie grizhta velu vakara…na nuejau namo, tiesiog pasirodyti ir paklausti kur buvo…nes man kazhkaip nuojauta kuzhdejo, kad cia kazhkas ne taip. Nekaltas na…ir mama pasake, kad grizo ish ligonines, nes seneliui infarktas… Nustebęsshiaip mano senele viena irgi turi gera intuicija Taip dazhnai paskambinus atspeja, kad kas nors serga sheimoj… Nekaltasdar pamenu 3 panashius atvejus…tik tingisi pasakot…bet visi susije su ligoninem Pavargęs ir artimu zhmoniu susirgimais…

pritariu Taiptokiu ivykiu buvo tikrai nemazai Laimingas tingiu pasakot db Girtas Drovus Laimingas

hm…tikiu,bet nevisad pasitikiu…kazkaip atsargiau ziuriu…dazniausiai dar smegenis ijungiu,jei intuicija suveikia…tada geriau Šypsena

na papasakokit jūs man, koks jausmas jausti intuiciją? būna, pavyzdžiui, kad sunkiai keliuosi ryte ir labai nenoriai einu į darbą - būna, kad tai būna sunki ir nemaloni diena, būna, kad itin lengva. būna, kad nei iš šio, nei iš to pradedu apie kokį kiek primirštą žmogų galvoti - būna, kad visai netikėtai su juo susitinkam, o būna, kad pagalvoju pagalvoju ir vėl primirštu. kada tai jau nuojauta, o kad tiesiog viena iš daugelio minčių, besisukančių galvoje ir iškilusių tiesiog dėl pasitvirtinimo fakto? visai neseniai atkreipiau dėmesį į vieną dalyką darbe. keli pasikartojantys kartai buvo iš eilės, kad aš nežinomų priežasčių paskatinta dariau tai, ko šiaip niekada nedarau ir pasirodė, kad būtent tada tą būtinai reikėjo padaryti! patikrinau tai, ko šiaip jau nėra reikalo tikrinti (“pasitikrina” kitais keliais) ir man tikrai labai pasisekė, kad patikrinau, nes dar galėjau ištaisyti, kas buvo negerai. ar tai nuojauta? intuicija? na, šiuo atveju galbūt. tačiau vėlgi - karts nuo karto man kyla minčių padaryti tą ar aną, kartais padarau, kartais ne. tai tiesiog tėra paprasčiausios mintys Nekaltasir dar. kalbate apie moterišką intuiciją. o, va, tėtis, visai neseniai papasakojo atkreipęs dėmesį, kad jei tik sugalvoja kada važiuoti kokiu nestandartiniu maršrutu ar taip netyčia gaunasi, kad tenka važiuoti ten, kur šiaip nevažinėja, būtinai ką nors sutinka, pamato, ko galbūt jam nereikėjo matyti. sako, kad kai tik dabar jau tenka tokioj situacijoj atsidurti, jau pats dairosi, ką šįkart pamatys.

kazkodel pasitikiu, nes manes mano nuojauta dazniausiai naepwilia…

ka as zinau… bet pastaruoju metu manes intuicija nepaveda… kol kas…