ar tik ne prades GPRS tele2 teikt ant dienu?

@lfaz ant siemens.bet cia dar ne visoj lt sviecia

na ir svaigstat pas abonentas bet nieko nera galetu rakinti ta tema nes vejus rasot

ko pas tave nera ? Cha cha

pirma geriau ryshi susitvarkytu , o ne gprs teikti. jeigu ir teik tai turbut bus zhiauriai lievas, letas trukines ir pan

Archi33 nenorek kad viskas iskart tobulai veiktu…Pradzia visada sunki…

tai kad jų pradžia tęsiasi gana ilgai - jau 4,5 metai (pradėjo 1999 gruodzio 14d) kai tele2 tiekia GSM lietuvoje.

Archi? Kuo tau rysys blogas? as daugiau bites rysiui priekaistu turiu gyvenu salia centro t2 visos 5 padalos o bite
Nuo 1

ai isvis spangstat Šypsena prades neprades nesvarbu bent jau man… Šypsena paskambint svarbu galiu ir parasyt … o internete landziot kompas skirtas Šypsena

tai kur gyveni idomu ? Cha cha

man tai pvz svarbu labai… kompa tampytis tai ne telefona Liežuvis

Ai niekas nezino visi sneka Cha cha heh greiciau bus GPRS’as tuo bus mum geriau savaime suprantama bus mazos jo kainos Bitej reix kazkaip nepaleist savo GPRS’eriu ir vnz konkurencija… Kurios pasekoj daugiausiai isloshiam mes LaimingasGerai

vien todel as ir noriu tele2 GPRS, kad mustu per kainas, nes dabartines omnio ir bites kainos labai jau dvelkia susitarimu, o ne konkurencija.

As ir laukiu konkurencijos.Pokalbiu kaina numuse.Paleis gprs ir ta pamazes.

cia jau dvelkia fleimu. Gerai sakykit gprs nustatymus ir laikas free browsinti po interneta, nes jau mano dsl`as per daug apkrautas siuntimu.

pas many tas pats, fainai butuTaip

jungiantis raso gprs prieiga nesuteikta.

vajej kox atradimas !

aciu… Liūdnas rakint tokias tdmas!

iksiuk kokius parametrus naudojai?

Kol is tele2 sulauksim gprs, tai bite visoj lietuvoj edge tures, o omnis 3G Šypsena))