Ar tai tik akiu dumimas?

nu tai nebandysi nesuzinosi, daugiau veiksmu…

surizikuok visvien baige shule nesusituoksit ir laimingai negyvensit…

PPK rašė: nu tai nebandysi nesuzinosi, daugiau veiksmu… Man idomu ar ir tu sitaip elgtumeis jai tau tokia situacija butu? NekaltasAr pats imtumeis daugiau veiksmu?

Ziuresiu,kaip bus taip bus…Aciu uz patarima… Laimingas

Man idomu ar ir tu sitaip elgtumeis jai tau tokia situacija butu? NekaltasAr pats imtumeis daugiau veiksmu? net nekurciau tokios temos Šypsena Liežuvis

PPK rašė: net nekurciau tokios temos Šypsena LiežuvisSavaime aisq… Apkabinimas

kokios rimtos problemos ŽliumbiaVangelis - Medieval Nustebęs

Is visu komentaru gavau 2 tikrai gerus patarimus,lb aciu,taciau nemanau ar man to dar pakanka… Nežinau

o gal atrasi ta ko tau truksta tikrai neignoruok jo, bent susitikt pakalbet paprasyk, ir suzinosi iskart ar jis cia meluoja ar ne ir pamatysi ar patinka ar ne Taip Apkabinimas Gėlė

pasiulyk susitikt mokykloi per pertrauka ir viskas…pasnekesi ir matysi kas ir kaip!

Va va…Jau 3 patarimas iskilo,aciu… Bučkis

Nu ziuresiu ar laiko tam bus… MirktAciu uz komentara… Laimingas

tu cia patarimus skaiciuoji ar ka? ir taip viskas akivaizdu… nesuprantu tokiu zmoniu tipo svarbu o raso “jeigu laiko turesiu” Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Ne neskaiciuoju tiesiog sakau kokie patarimai man yra geri ir tiek ir nereikia jau taip ant manes pykti,jug nieko tau blogo nepadariau MirktO rashau jai turesiu laiko tai ji pasigausiu,nes nezinai tikriausiai kaip man sias paskutines dienas reikia mokytis ir dar karta mokytis… Pavargęs Tai pasistenk ir suprask mane,jai as tikrai turesiu laiko imsiu ir tiesiu taikimu pasikalbesiu su juo,nes tikrai man rupi kas cia dedasi,ar jis sako tiesa ar ne… Širdis Sudužusi širdis?

nu tados sekmes pazindinantis Mirkt

viskas kas vyxta per chata yra netikra. o jei ir tikra, jis tai padarys ir i akis. o tu susit\rask kita Taip (ne per chata)

As kita ir turiu,bet jis yra isvaziaves… Liūdnas Net tas “anonimas” zino kad as turiu bechura,bet sako jog tai jam netrugdo,tipo: -Bernas ne siena… NekaltasTai va kaip…

Aciu Bučkis

sok per langa nebus problemu

kol neturi savojo-pasiliurlink su naujuoju Nekaltas