Ar tai ka nors reiskia?

Apakęs Apakęs Apakęs Ne Ne

JUS man parodykit pora kuri neturetu bendru nuotrauku Apakęsar cia tik remeliuose turet negalima Cha cha Cha cha Cha cha

O as suplesiau nuotrauka kur mes kartu na ir ka? Mes dar kartu! Taip

Netikiu aš tokiais prietarais. Jei lemta tavo draugams būti kartu ar išsiskirti, tai taip ir nutiks. Joks nuotraukos suplėšymas neturi tam įtakos. Taip Kietas

nemanau kad turejo Ne…viskas priklauso tik nuo drauges ir jos vaijkino noro… ŠirdisLaimingas

Jei ta pora tiki tokiais dalykais, tai gal jiems ir galėjo ką nors pakeist… Nors aš tai nemanyčiau… Cha cha Sutapimas tik…

Manau tai wienas is nereiksmingu prietaru Nekaltas

kaip i savo smegenine ivesi tai taip ir bus… jei tikesi ir manysi kad tai burtai taip ir bus… jei netikesi ir sakysi kad cia nieko tokio tai taip irgi bus Nekaltas vienu zodziu kaip bebutu viskas tavo galveleje… ka nori ta daryk kaip nori taip tikek… daug ka zmones gali sakyti … bet faktas tas … kad tavo smegenine yra daug stipresne uz bet koki burta… tai vadinama pasamone… kaip ten isikalsi tai taip ir bus Nekaltas

viskas Cha cha perkirpta nuotrauka - sugadinta draugyste, gali tie tavo draugai jau dabar skirtis, visvien nieko gero neiseis is ju draugystes… Juokiasi Juokiasibet siaip girdejau, kad jei taip atsitinka(perkerpama nuotrauka), tai geriausia ja suklijuot su lipalu, ta dar yra sansas, kad susitaikys Juokiasi Cha chajoking…

labai funny Šypsena tikrai kad paguodiai ja Mirkt

na as tai pirma karta girdziu toki dalyka, kad nuotraukos perkirpimas gali buti draugystes pabaiga Juokiasi

o as siaip girdejau, kad piniginej negali nesiotis mylimo zmogaus nuotraukos, nes tai ir negerai.

Netikiu prietarais Pavargęs

to rebby: isvardink man dar bent 10 prietaru - plia, labai linksma juos skaityti Cha cha

o as girdejau,kad nubiednet gali jei kokio nors zmogaus nuotrauka piniginej nesioji Nekaltas

netikiu Apakęs Ne

gal tik sutapimas… Nustebęs

nesamone.tai gerai kad galvos jam nenukirpo bo butu kojas uzvertes Juokiasi

nu gal i imanoma jai ji raganiuke Nekaltas

bla bla bla.ai marazmas ne tema.