Ar tai jau bulimija?

Nu yra asmenu kurie mane taip vercia galvoti, tai nepasakydami tiesiogei Nežinau Nors kai ciuziu i KMI tai nesamone, man butu ansvoris jei sverciau 68 Apakęs Storule tada… Jau 57-60 Apakęs Apakęs VeeeBaisu Negaliu… Žliumbia Nebegaliu tyleti, man reikia kam nors apie tai pasakyti… Nebenoriu tai laikyti savyje, bet kam??? Neturiu artimo zmogaus, kad tai galeciau papasakoti Ne Žliumbia As su savo mintimis apie tai kiekviename zingsnyje Žliumbia

aciu zujkute Apkabinimas Tu kaip matau visada man padesi Apkabinimas Ehhh… kaip man viskas nusibodo Nežinau Sportavau, bet kai maciau kad jokiu pazangu Nežinau Aisq ir sportuodama laikiausi dietos Taip Bet dabar badausiu, man nusi… i sveikata, kitaip nebegaliu Ne

Mano pasitikejima savimi kai kas sugriove prie pora metu kai viskas prasidejo… Va o nesenai pasisveriau ir ka… Žliumbia priaugau per vasara net 2 kg. Viskas lepu i depresijos liuna.Nežinau As negaliu visai nevalgyti, as pratrukstu… o tada…NekaltasPavargęsNežinau

ACIU KAD MAN PADEDATE TaipApkabinimas As Jus visus gerbiu. jei kada reikes mano pagalbos kaip issiliejimo drauges, prasau, mano glebys ir zodziai Jusu lauks Taip Apkabinimas

Swelnute… kiti zmones apie tave galvos taip kaip tu apie save galvosi… juk jie nesako… beto tu gyveni del saves o ne del kitu… Nežinau sakai sportavai bet nieko? nu gi iskart rezultatu nepamatysi… reikia 3ju menesiu kaip min… o badavimas nieko gero neduos… tik sveikata susigadinsi… ir kam nuo to geriau bus ? seip manau kad kitiems ant tavo svorio yra visiskai px… Nekaltas

na taip kitiems px, bet man ne.Nustebęs

swelnute tu nenusnekek nesi nei stora nei ka !!! nustok tokias nesamones!!!

negaliu Liūdnas

Ka tau be patarsi,tu visvien darysi savo.As ir panasiu matmenu ir labai gerai zinau,ka reiskia tie 51-52 kg.Visada stengiuosi,kad svoris butu apie 49kg.
Siaip man padejo numesti svori valgymas mazomis porcijomis.Svarbiausia-nepersyvalgyk.As valgau mesa su darzovemis,jokiu bulviu ar ryziu kartu.Juos valgau atskirai.Ir tai mesa valgau 2-3 kartus i savaite.
Ir svarbiausia judek,buk uzsiemusi.Pati nepajusi kaip kg nukris.

Ateitis, jeigu tu to nori…
http://www.partika.lv/sakums/Anoreksija/Anoreksija.htm
http://klub.posluh.hr/libella/granicna.htm

Ne nenoriu ir manau kad as sugebeciau lieknintis iki tam tikro svorio. Mano idelus svoris butu 49kg.

ar zhinai kad pasiekusi 49kg tu noresi paieskti 46kr veliau 40kg ir t.t.?! taip visada buna Taip tikrai

beje tikrai siulau eiti pas dietologa Taip ir ner ko cia baimintis Taip jis tau padarys tokia gera dieta Taip pamatysi kad nei tave nuvargins, nei bus bloga nuotaika o tik energija trykshi Taip ir nieko tu nenustebinsi ten nueijusi Ne nebutina tevams sakyti pasiimk drauge uzh rankos kad butu drasiau ir nukeliauk TaipMirkt

as neturiu tokios drauges kuriai apie tai galeciau pasipasakoti. Apie tai zino tik mano vajkinas. Na as tikiuosi sverti ne maziau 47 ir nedaugiau 49. Beja motina vercia valgyti, o ka patars dietologas, net neisivaizduoju ir ar mama nepastebes kad mazai valgau.? Jau dabar pastebejo ir daznai uzzimina apie visokias ligas… Nežinau

Zinai,mergaiciuke,as tave puikiai suprantu…as pati pavasari geriau laisvinamuosius ir kas diena blaiudavau del savo svorio(ugis 1.70 svoris60kg)tipo visi tikino,kad esu normali ir pan.Man normalus svoris turejo buti54-55kg.Vaje vaje kiek prasikankinauŽliumbia Lankiau fitnesa-numeciau 2kg.poto prasidejo sesija,kazkokia apsiryjimo manija uzejo,taigi,kad nesustoreciau pradejau laisvinamuosius gert…baisu net prisimintLiūdnas Daviau sau zodi,kad pasibaigus sesijai nustosiu gert laisvinamuosius ir bandysiu ismokt sveikai maitintis.Taigi zurnaliuke tokiame radau labai gera dieta,pasilaikius jos dvi sav.dingo noras uzkandziaut,pasiekiau savo idealu svori ir dabar stengiuos ji islaikytŠypsenanesilaikau dietu,bet nepersivalgau,nevalgau miltiniu patiekalu…bet istikro daznai pavalgius apima baime-o jei pastoresiuNustebęs tikiuosi su laiku viskas praeis…O tu butinai stenkis sveika maista valgyt ir jei noresi galesiu ta dieta parasytLabasIr tik nepergyvenkBučkisGėlėLabas

Labai dziaugiuosi kad yra tokiu kurie galvoja taip pat kaip as Taip Apkabinimas As jau pradedu savimi nusivilti… Jei nieko nevalgau tai nevalgau ta diena, bet jei per prievarta pradeda grusti ir saukti kad nevalgau, pakandus maisto as nebegaliu sustot, turiu kazka kramtyt, morka ar dar ka… Butu saunu jei atsiustum ta dieta Taip Apkabinimas

Na va… Per 1sav.numeciau 2,100kg.Ar tai normalu?

jei daugiau nezadi mesti, tai nieko tokio. Bet jei taip bus ir toliau, problemu turesi daugTaip

Pasirodo as sveriau ne 53 Pavargęs 56 su kazkiek Apakęs Žliumbia
Tai juolab norejau numes svory.
Dabar per 2 sav. sukudau iki 52,6. Ka apie tai manote?
Jauciuosi gerai Taip

na siaip tai nelabai gerai, kad per toki trumpa laika taip sparciai sukudejai…jejgu svoris krinta palaipsniui, tuomet didesne tikimybe jam islikti stabiliam, o greitai nukrites taip pat greitai ir sugrizti galiNekaltas

Na tikiuosi kad to nebus Ne Seip visi pastebejo kad numeciau svorio. Nes kai buvo vakar mociute jubiliejus ir susirinko visa gimine, puskes mane pamaciusios is kart pasake kad esu stiprei sukudus. Ir mama tai pastebejo. Taciau as pati Ne Nors as tikrai gerai jauciuosi sakiau kad sieksiu 49kg.Taip ir bus. O svoris neauga jei as pora dienu pavalgau normalei. Kiek girdejau jei laikaisi dietos, griztos dietos ir po to kelias dienas daugiau pavalgai svoris pakilti gali net iki 0,5-1kg. O man laikosi tas pats. Tai tikiuosi kad svoris neuzaugs daugiau nei buvo… Ne O man tikslui pasiekti reikia mazdau savaites su puse. O toliau ziuresiu. Derinsiu maista, kad svoris neaugtu. Dabar tai mazai ka stipresnio valgau. Aisku sriubu daug valgau, tai mane pastiprina. Seip pagrinde valgau varske su jogurtu, duoniukus, obuolius.