ar tai aktualu?

I metus gal karta nueina o siaip nesuprantu kas ten tokio stebuklingo kad galima butu daznai waiksciot Šypsena atwirai pasakius baznycioje as ne kaip jauciuosi,gal as koks welniukas Cha cha

netikiu į Dievą ir į bažnyčią neinu, nes aš ne katalikė

gal tau dar saskaitos nr. uzrasyt? Drovus

nesilankau baznycioj Ne

ne Ne

geda prisipazint,bet baznycioj nebuvau kokius 5 metus Drovus reiktu kada sakau nueit butinai Taip

Einu per šventes Nekaltas Anksčiau nueidavau jei labai sunku būdavo Nekaltas

juolab, kad Anykščių bažnytėla miela Apkabinimas

Kartais nueinu Nekaltas

nu taigi parašiau jau, kad einu per šventes, vadinasi už Nekaltas Be to, jei kur nors nuvažiuoju, man patinka aplankyt bažnyčias, apžiūrėt jas Apkabinimas Vien Lietuvoje užtektinai gražių Taip

tam yra: Kitoks pasaulis forumas Laimingas

I baznyce einu per sventes, tokia seimos tradicija, o ispazinties neinu nes man atleidimo nera Cha cha o jei rimtai, kai susipazinau vakarely su kunigais dviem kai supratau kad jie pošlesni net uz mane. . .Na neisivaizduoju kaip tokiem kazka imanoma ispazint Nekaltas

uztenka savyje tureti dieva ir juo tiketi, o ne patiket savo mintis kitam, belekokiam zmogui Nekaltas

GIx, galima as jum savo mintis patikesiu? Drovus

tik to ir laukiau Niam niam…klausau jusu…prasau, tik nepasakokit kaip su kitais i sali vaiksciojot Žliumbia Drovus

Mano mintys labai nedoros Drovus ar tikrai norit isgirst. . .?

hmm… Nekaltastiek to destykit, noriu jaust jus kokia bebutumet ir dalintis laime ir nelaime Laimingas Drovus

Nesu katalikas-praktikantas Drovus

Daktariuk, as labai trokstu pasidulkinti ant šv altoriaus, su jumis aisku Drovus ir kad jus persirenktumet kunigu. . .o as jus gundyciau nusideti. . . Drovus

oi ojojoi, ar neper extremalu droviam daktariukui? Drovus