AR SVEIKATA GYVENIME SVARBIAUSE

su tokia argumentacija, tai tikrai visus itikinsi Mirkt Juokiasi Juokiasi

nu ir pasiulei, man girtu kalbos labiau nepatinka Cha cha

taskas argumentas? baikit, argumentas, tai x… Juokiasi

nu bet kalba tai taip pat. “Svaikata svarbiausia ir tashkas” Cha chaDievas zhmogui kazhkiek ishrasho sveikatos pagal nutylejima (by default teip sakant Cha cha), vieniem daugiau kitiem mazhiau. ir tam tikras sveikatos kiekis(jei taip galima sakyti Šypsena)tai yra tik butina (bet nepakankama) salyga, kad zhmogus galetu vykdyti kazhkokia tai veikla ir jos pagalba save realizuoti arba ne. remiantis tokia logika sveikata nera gyvenimo tikslas, o tik priemone vykdyti veikla (ivairia). taip pat remiantis tokia logika galima teigti, kad gyvenimo tikslas yra saves realizavimas (aishku, kad taip pasakes niekada manau neapsiriksi, nes tai gali buti susije su daug labai ivairiu srichiu kaip pvz. saves realizavimas su kitu zhmogumi(kaip ir daug kitu dalyku tas nevisada visiem isheina ir nevisi ta moka, tame tarpe turbut busiu ir ash Cha cha), saves realizavimas kokioj nors prof. srityje ir tt ir panashiai). na bent jau yra tokia mano nuomone shiuo klausimu

jo, na manau tavo zhodzhius ilgai nedelstu ir amerikietishko futbolo veteranai greit patvirtintu Cha cha su visais savo stubro, kaklo, koju, ranku ir visko kas tik luzhta luzhiais Juokiasi

manau sveikata yra svarbiausia, nes jeigu jos nebus, tai negalesi daug kitu dalyku atlikti, atsiras daug trukdziu del kuriu nepasieksi savo tikslo

kai jau saulelydis arteja, sveikata tampa svarbiausiu dalyku. o iki tol, manau yra svarbesnių Mirkt

kazkodel manau, kad nemoki skaityt ka parasiau, arba nematai paaiskinimo skliaustuose apie sporta. SAVO MALONUMUI.

fortunyte, tai gal shitie amerikietishko futbolo zhaidejai irgi savo malonumui sportuoja Cha cha o shiaip apie shituos teko L. ryte straipsni skaityti. tai oj ne kas ten jiem, didzhioji dauguma lieka invalidais. nu dar yra toks vienas idomus sportas kaip motokrosas, ten irgi per daug neapsidzhiaugi kai nukrenti nuo motociklo ir paskui tave gal dar koks 20 snukiu vazhiuoja… Cha cha na bet jei kalbeti pagal tema ten vazhiuoja tik fanatai shios sporto shakos ir jiem svarbiausia gyvenime yra motokrosas, bet tikrai ne kokia ten sveikata, nes jei sveikata butu svarbiausia, jie tokiu sportu ish vis neuzhsiimtu

zinai, kas lieka invalidais? - tie, kurie sportuoja ne savo malonumui. sportas sau - nera plesymasis, beribis bekrastis be proto stengimasis laimeti, nervu tampymas. viskas tam, kad atsipalaiduoti, gerai praleisti laika. motokrosa palyginsiu su jojimu. nukrenti nuo zirgo ir ka? nejau nelipsi vel? patinka - lipsi, bijai - ieskosi kito pomegio. fanatai yra “pamise del to”, o laisvalaikiu pasirinke pomegi megaujasi tuo. visur pavojinga: eidamas gatve ziema irgi gali paslysti ir griuves susilauzyti pvz koja. vasara begdamas gali uzkliuti ir t.t.

tai va va apie ka ash ir kalbu…

BUTENT - tai jau tau sveikata VISU PIRMA, absoliutus tavo prioritetu lyderis - tu uz nieka kita gyvenime jos nerizikuotum, t.y. sedetum apsiklojus pagalvem kambary su minkstom sienom, kad tik neduokdie nesusizeist, nesugadinti savo BRANGIAUSIOS sveikatos - bet juk tai butu ne visai sveiko zmogaus elgesys…? Mirkt

oi ne, iki siol dar nesedejau namie apsiklojus pagalvem Liežuvis koks skirtumas, juk nezinai, kad krisi, kad susizeisi. taciau jei taip ir nutiks, pasveiksi, o jei ne, tai jau likimas. jo nepakeisi. rasiau, kad siuo metu man ne sveikata svarbiausia Laimingas

Fortunyte, gali paneigti mano argumentu/samprotavimu logika? Nes tavo argumentacija yra kazkokia nekonkreti: sveikata yra svarbiausia, bet kitiems, ne man; jinai yra svarbiausia, bet ne dabar…

…kalbi uz kitus, ir tai tik kaip apie galima situacija… Nekaltas

tau reikia konkrecios situacijos? nemanau, kad mano pavyzdys bus kam nors idomus, bet jei tau to reikia, galiu parasyt i privata.

matai, taip jau priimta, kad jei nekalbi apie savo patirti/zinias, pateiki saltinius, is kuriu paemei info - kitaip tai tik tuscios snekos.

ar neatrodo kad tu pati sau priestarauji?

svarbiause svarbiause Juokiasi

taip. vienareikšmiškai, sveikata svarbiausia Taip