Ar svarbus amziaus skirtumas tarp dvieju zmoniu

Na,o jei merginai 18 m.,o vaikinui 27,ar negali taip but,kad jis tik naudojasi ja?
As sutinku,kai tau bent jau 22,o vaikinui 30,tai gal ir nesvarbu…

man praktiskai,ne.

o teoriskai
Kietas

yra zymiai ryskesniu skirtumu tarp zmoniu ir derinkis nesiderines…interesai,jausmu pasaulis,suvokimas pasaulio nuo amziaus nepriklauso-va sitaip jei susitinka jau is anksto derantys vienas kitam,tada joks amzius neturi reiksmes.
Negi sutikes zmogu klausi kiek tau metu ir tik tada nutari,bendrausiu su tavim ar ne?Atvirksciai,sutinki,pradedi bendrauti,pajunti,kad tai tavo bendramintis,to bendravimo norisi vis labiau ir metai cia tikrai ne prie ko,kazkas is to bendravimo nuzygiuoja i meile,kazkas i draugyste…

Hmz atrodo supratau. Bet kodel zmones turintys tarkim 19 metu taip keliasi kad jie yra 19-meciai ir i jaunesnius zmones,na nepilnamecius ,ziuri kaip i ne to pacio lygio individus.Juk kiekvienas zmogus nepaisant jo amziaus buna individuolus,unikalus. O jie jau mano jok tas 2-3 metu amziaus skirtumas yra per didelis…
TūsasDrovusMyliu

As tai nekreipiu demesio jei viskas gerai su tuo zmogum as su juo bendrauju ir viskas.Ne amzius man nekliutis…

Sveikinu Cha cha

Jei zmogus linkes keltis, tai jis visada ir visur ras proga tai padaryti. Šypsena

Na as su tavimi tikrai sutinku.Taciau vistiek jiems 2metu net skirtumas atrodo didelis.Juk cia nesamone. Girtas

nesvarbu koks tarp MoterisirVyras metu skirtumas svarbu jie vienas kita supras.meilei nera jokiu skirtumu.

iki 5 metu Ne
virs 5 m ŽliumbiaTaipTaipTaip

Svarbus amziaus skirtumas, tikrai svarbus Taip Interesai nebesutampa, kai amziaus skirtumas didesnis nei 5 metai (+/-)

Zinot tarp mano mociutes ir dieduko buvo 18 metu

Amziaus skirtumas skaiciuojamas na metais, o procentais.
10-20 metu- 100 procentu, 100- 110 metu- 10 procentu.

Tai jei 31 ir 45, tai kiek procentu?

Dar yra ir kalkuliatorius, kad paskaiciuoti Juokiasi

45 % Pavargęs

Aciu mimiki Apkabinimas O tai jaunimas tyciojasi, kazkokiais kalkiliatoriais siulo skaiciuotPiktas

Aš tai tais kilkiliatoriais nepasitikiu
Jau geriau mes,pensinykai, skaitliukais skaičiuojame

skirtumas gal ir nesvarbus,tik reikia ziuret,kad butu mastymas panasus