Ar sutinkate, kad Remarko knygos labai panasios

panashios.ankschiau labai buwau jo kuryba susizhawejusi,bet kai perksaichiau “Dangus neturi ishrinktuju” labai nusiwyliauNekaltas

Kiekvieno rašytojo knygos labai panašios.

taip jos panasiosTaipbet tikrai ne tokiot patNeLiežuvis

as manau, kad jos ir turi buti panasios, nes parasytos to paties autoriaus Drovus Nezinau ne vieno rasytojo, kurio visos knygos butu skirtingos Ne Nekaltas Nežinau

šiaip visų autorių knygos turi savo braižą, tiek S. Kingo, tiek A. Kristi, tiek P.Coelho, tiek A.Kamiu, neisimtis ir Remarkas. tiesiog kartais uzsinori "juodojo gyvenimo" ir nevilties, tada ir imi Remarka ar Hemingveju.
is tikro galima sakyt, kad 5-7 knygas perkandes vieno rasytojo nieko naujo jame neberasi, bet jeigu jis tau patiko, tai vis tiek skaitysi.

tikrai taip. kiekvienas rasytojas turi savita ir tik jam budinga rasymo stiliu, bet tai dar nereiskai, kad jis raso apie viena ir ta pati. Remarkas vienas megstamiausiu mano rasytoju
Gerai

Niu, kad vienodo turinio tai nepasakyciauNeMan tai jos panasios tuo, kad, kiek skaiciau, visu pabaigos nelaimingos…Ir siaip tokios gan liudnos mintys propoguojamos. Na, liudnos bet ir gyvenimiskos…Kad ir kaip ten bebutu man Remarkas kaip rashytojas tai labai prieŠirdis

Nus…jis beveik visur nagrinėja tą pačią - karo temą.Tad nieko nuostabaus, kad panašios.

Na,knygos parasytos islaikant stiliu,tema-karas,bet siaip kiekviena is ju yra savita.Man jos visos liux Gerai Gerai Gerai

skaiciau visas sias knygas, isskyrus “ka pasake Zaratustra”…
stilius - nepakartojamas
kiekviena knyga savaip idomi
panasumu yra, nes aprasomas panasus laikotarpis
taciau tarkim “vakaru fronte nieko naujo” labai skiriasi nuo pvz “triumfo arka” ar “trys draugai”.
rasytojas tikrai talentingas ir jo knygos priveda prie apmastymu apie aplinka ir skatina susidomejima tolimesniu veiksmu.
man taiGerai

nesutinku Ne yra kažkuo panašių kūrinių, bet tikrai ne tiek, kad būtų neverta skaityti.Juk tai to paties rašytojo darbas, tai ko tikėtis kažko baisiai skirtingo?

geriau paskaityk V.Krėvės “Skerdžius” ir “Raganius”, o tada pamatysi, kas iš tiesų yra panašu. Mirkt Liežuvis

mmm ash 4 jo knygas perskaichiaw ir man jos kad nelabai panashios… Šikšnosparnis

nesutinku!!! jo knygu tematika panasi bet sakyti kad jos vienodos jokiu budu negalima!!! Ne Ne Ne

Ne, nesutinku Šypsena kaip tik jos visiskai skirtingos, net nepasakyciau kad to paties autoriaus. pamenu skaiciau vakaru fronte ir kita (nepamenu pavadinimo), apie emigrantus vienus svecioje salyje. na man tos knygos kaip diena ir naktis Šypsena

Visai nesvarbu kad jos panasios, Remarkiskos, bet jos juk skaitomos, ar ne? O tai svarbiausia. O kad perskaite 5-8-nes jo knygas autoriu perprantane,reiskia uzaugome ir galime rinktis kita rasytoja, nes sis jau nebestebina, nebedomina. Labai noormalu ar ne?

Na taip, gi turi rasytojas tureti kazkoki stiliu rasymo. Taciau nedrisciau teigti, kad jo knygos labai jau panasios. Taip, jauciasi laikmecio itaka, bet visa kita gan skirtinga.

tik lieti gyvi liko…

***** o ne masina

vargse masinyte… grazi buvo Liūdnas

dar ir pazemejo Cha cha