::: Ar su džiaugsmu prisimenate vaikystę ??? :::

Mano vaikystė buvo fantastiška. Kad kas nors leistų vėl į ją sugrįžti… Taip Kietas

jo su dideliu dziaugsmu buvo geros dienos Šypsena

ech…unrealus laikai buvo Myliu

ir tejp ir nea…

Žinau man buvo ir ląąąbai nemolonių situacijų kurių nenorėčiau prisiminti Pavargęs

nelb fainai, su broliu pykausi visada Pavargęs

hmm jo buvo visko vaikystes laikais Cha chayra geru, ir liudnu akimirku, ir kurijiozisku, buvau sunkus vaikas Cha cha Girtas bet kartais pasiilgstu… Laimingas

Visko buvo, kaip manau ir kiekvienam…Ir džiaugsmo, ir skausmo, na bet negaliu skųstis Drovus Visad turėjau abu mylinčius tėvus, stogą virš galvos ir šeip tėvelis lepino savo pirmagimę dukrytę Niam niam

hmm jo buvo visko vaikystes laikais Cha chayra geru, ir liudnu akimirku, ir kurijiozisku, buvau sunkus vaikas Cha cha Girtas bet kartais pasiilgstu… Laimingas

is vienos puses jo, nes visi mane mylejo kol buvau maza, bet is kitos puses… labai nemegau eit i darzeli Veee

Nerealu Girtas Myliu Girtas~ Patys geriausi laikaj - wajkystė TūsasJuk išlieka tik geriausi prisiminimaj Niam niam

dar jos nepatyriau Drovus

~ uUuUu;>>~ gery lajkaj buvo Taip Liežuvis~

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasisuper laikai laikai, bet dabar dar geresni

ne su dziaugsmu bet su nostalgija prisimenu…et nuostabus laikai buvo…kad dabar nors trumpam sugryzt i ten… Šypsena

nieko ipatingai gero nebuvo… nieko ipatingai gero neprisimenu…tik pati nuostabiausia suni…ir kaip su drauge zaizdavom… vat… ne kokia ji… cia zaislai kalti… manau… ju nebuvo kiek reikejo… anksciau atrode ,kad turiu mazokai… dabar manau ,kad ju buvo per daug…

hmz… dawg dawg grazus… liabaj miela prisiminti… tik deja, tuomet skubejaw uzawgti… o dabar noreciau sugryzt y wajkyste Šypsena

joa… atismenu kaip barbem zajsdawau ar kieme ten “namus ir parduotuwes”;DDD~ ot lajkaj budawo…didzhiausia beda, kad saldajnio negawai budawo, o dbr…[;

zhinok gera vajkyste buva…nezinau kodel gal tiesiog kad nebuvo problemu ar ivairiu kvajlu klausimu dabar kvarsinaciu galva…buvo tiesiog smagios maudynes kokioj nors baloj su kiemo draugajs… Angelas Drovus Apkabinimas

Gerai