Ar sportuojat

gal ti arkliai su maluneliais?

Juokiasi elniai namo parneš Girtas

bet perspėju, kad par man kamino nėra, tad paliksiu pravirą langą savo kambary Flirtas

IR TU JUOS MATEI?? yes! reiskias ne as vienas tokis… Bučkis likimo sese!

ok, zinosma. senkjuverimac, kad perspejai! o tai buc buve, kap pernai ple… Pavargęskai su galva stoge skyle pramusiau…

miegamajam pageidautina Flirtas

Lowoj su Myliu

gera sporto saka Geraigal zadi ir cempionatuose dalyvaut? juos per adultChanneli rodo

Pavargęs matomai elniai ne prie to namo nuvežė Šypsena, o pats Senelis nebesugebėjot blaiviai mastyt Girtas Tik vat, kaži kur pani Snigurova buvo Apakęs

Seneli Seneli… kur joločka stovi, ten ir paliksiu Pavargęs Kokie dar miegamieji Drovus Flirtas

cit! o tai da isgirs sena ragana, prisistrains… Pavargęsas gi sian tikiuos paselt mazumyte Girtas

ne, nu kap mazas vaikas, jeibogu! jolocka gi ne siena (kaip ir zmona, btw!) - ne problema pastumt biski… Drovus

Kitaip ir būt negali. Mirkt Vistik pas man kulniuosit Drovus

kas be ko, kas be ko! Metine tu mano Flirtas

oi laukiam laukiam, mes Senelio laukiam Girtas Myliu

jus tik sita, tokiais tempais “belaukdami” anksciau laiko nepaluzkit Girtas

kaip nors atlaikysim Girtas Bent jau stenksimės Taip stenk narsoli, kaip Takeši Pilis pasakytų Cha cha

jo jo, ten tikri “narsoriai” Cha cha

nu o komentatorius vabše Cha cha

aha, fainas tas fumito. prietranka aisku, bet linksmas pacukas Cha cha

tejp…jaw 6 metus sportuoju rankiny… Liežuvis~ Nekaltas~ Šypsenamm…nu jaw lb rimtaj-profesianaliaj… Liežuvis~ Nekaltas~ wat… Liežuvis~RANKINIS-UN REAL SPORTAS !!! !!! !!!~ Juokiasi

Vasaromis rengiu dviraciu zygius bei nesibaigiancias keliones pestute. Saltuoju metu laiku karts nuo karto appsilankau baseine. Stengiuosi, kad sportas taptu malonumu, o ne prievole.

Gerai saunuolis. as irgi taip pat Taip - pirmas ciekutes islenku maloniai, paskui jau is inercijos o i gala jau daugiau is pareigos. nur da kad formos sportines neprarasciau Girtas

sporatavau del saves nes patiko sporatas Cha cha