Ar smerkiat kokia nors rase, religine grupe?Po vieno meet\'o kai kuriu zmoniu nuomones pasikeite

jei butu mano valia, tu senai butum pakartas

Nematau prasmes.
Ir tikrai taip nesielgiu !
Taip

rases yra trys - baltoji, geltonoji ir juodoji… na dar ten kelios sumaisytos… lietuviai, ruskiai ir t.t. yra tautos

rases tai nesmerkiu jokios ,bet jei paklausei ar siaip ka nors ,tai noriu perspeti ,kad neisizeistu tie zmones ,bet man nepatika rusai.nzn kodel ,atrodo ,kartais kerstingi.nu bet ne visi Šypsena

/me shiandien nenusiteikus acakinet i rimtus "klausymus"…

nieko nesmerkiu,esu tolerantiska visom rasem ir tuo labiau religijomTaip

Asmeniskai as nesu pries rases ir pan.,bet niekaip negaliu pakest ivairiu religiju,ypac krikscioniuVeee,kodel ash tureciau tiketi,kad esu niekas,baisi nusidejele ir pan.?Dar negaliu pakest forsu Baisudel ju tolerancijos neturejimo,kazkaip nemaciau kad skeiteriai,banglai ar pankai mustu paneles,o va is forsu esu gavus tokiu grasinimu…Vat taipNekaltas

ne

Nu siaip forsai, banglai , tuo labiau skeiteriai nera rase , ar religine grupuote Mirkt , nu bet jei jau apie juos prakalbom tai savaime suprantama kad jie yra visiski lietuvos ir kitu shaliu DEGRADAI. Gal kitose salyse ju ir nebelike… nors kazkada Latvijoj teko susidurti Šypsena. Taciau jie visiski gyvuliai… jeigu tavo laisvalaikis yra - Einu dauzytis… tai tu degradas. Cia daug mash iskelt galima shuki ! Atejau, Pamaciau, Sudauziau !

Valio times asilams !

taip smerkiu kitataucius gyvenancius ‡Lietuvoje‡ bei kai kurias subkulturas

NeNesmerkiu nej kokios nors konkrechios rases ar tautos,bet Taipsmerkiu yvajrias sektas, skatinanchias neapykanta, masines zhudynes,Taip smerkiu musulmonu tikejima uzh taj, kad kitatikiu zhudymas ten pripazhinta religine wertybe…NekaltasNekaltas

As manau gyvenkim draugiskai ir nieko nesmerkim!!!Laimingas

na tikraij nieko nesmerkiu nesu rasiste ir t.t.
o del religijos… sheijp nelabaij suprantu zhmoniu kurie aklai tiki "geruoju" Dievu ir sheijp man keisti zhmones yra satanistai…
ta prasme nieko nesakaw kad ju nekenchiu ir t.t. ir z.z.
bet tiesiog bishkiuka ju prisibijau nes man tie zhmones atrodo labai agresyvus…
na va… boona kaij pamataij lietuvoj koki tamsiaodi ajnanti taij i visus kitus lietuvos grazhuolius zhiuret nesinori o tik seki ji vogianchiu zhvilgsniu ŠypsenaFlirtasTaip
na va … sheijp krc… visi esam vienodi… ;]p zhmones peace and freedom \/
=]
Liežuvis

na va bishki dar pagalvojau… Drovus
sheijp man bishki nepraeina vokiechiai…grubus…ir visi Hansai =]]
na bet viesvien peace… ;]p

Hm … joa Peace tai Peace … O satanistai … tipo jiem gerai, bet kox gerumas kai negali turet draugu… tave gali daryt visi, tavo vaikai privalo but paaukoti ir t.t. Karocia bishq padvalas kazkox… tik tiek kad jie zino kad Gyvenimas duotas vienas… ir reikia juo dziaugtis…Baisu

zinaj, o mes manau neblogai sutarume! Gerai

tik vienus bucinais o kitus spyriais ane?

ogo!!! lietuviai yra rase!!!ApakęsApakęsApakęsApakęs

Siaip nera kazkokiu zmoniu, kuriu as neapkesciau. Ta prasme as nesu nusiteikus pries kokia nors rase, tauta or smth. Bet man nepatinka Lietuvos rusai, bent jau dauguma ju. As nekalbu apie zmones, atvaziavusius cia is Rusijos, ismokusius kalba ar pagaliau priemusius pilietybe, bet tiesiog nesuprantu zmoniu, kuriu kartos jau gyvena Lietuvoj, o --is principo-- ar dar del kokiu priezasciu lietuviu kalbos ismokt negali. As ju nemegstu ne del sios priezasties, bet tiesiog man jie kartais atrodo net smerkiantys lietuvius, t.y. ju elgesys ir poziuris (velgi, ne sis poziuris del kalbos, taciau apskritai tas poziuris, kad "mes geresni uz jus&quotMirkt.

ASH NIEKO nesmerkiu, kiekvienas gyvena kaip nori… TaipŠypsena