ar skaitet sia knyga

Gerai

nu ne tokios dar neteko skaitytNeNe

skaiciau
Gerailaaaaaaabai gera knygaTaip

NeNe
Bet labai noriu perskaitytTaip Suintrigavo nuotrupos, kurias girdejau apie knygaGirtasMirkt

jo, skaiciau Gerai viena is megstamiausiu mano knygu Laimingas perskaicius toks jausmas, kad pats visa tai realiai isgyvenai - narkotikus, bandymus mesti ir panasiai… skaitai ir jauti viska. realybe be jokiu pagrazinimu. kartais net nesusimastai, kad yra kazkur taip gyvenanciu zmoniu, o cia viskas ‘is vidaus’. nu zodziu labai gera knyga Gerai

Unreal knyga. nu kas neskaitet, tai boootinai paskaitykit. nzn turetu patikti visokio amzhiaus skaitytojams. liux.

skaiciau. parashyta idomiai. visdelto verta perskaityt. Nekaltas

nu man taip patiko…Cha cha

Viena nerealiausiu mano skaitytu knyguTaip
Pritariu kazkam - su ta piene nerealiai. Dabar su vienu zmogum nuolat ta zodi vartoju. apskritai tai tapo mano megstamiausiu zodziu.
Tik perskaicius knyga (priesingai nei kai kuriems) atsirado neigiamu pasekmiu…
Gyvenimo credo tapo "gyvenk greitai, mirk jaunas". Na gal tai nera l. blogai bet prie gero irgi neveda.
Ir po tos knygos pati uzsimaniau pabandyt. Tik ne leidziamu. Bet noriu pabandyt. Ir bandysiuTaip
Knyga tik sustiprino nora isbandyt zoles ir pan.

Mano tewukaj net perskaite ir abu sake, kad Gerai
Tikraj nieko tokia knygute. Bet gal jei dar kart perskaityciau, tai kitaip manyciau…NekaltasGirtas

neskajciau Liūdnas

Aj tokia visai Gerai

Širdis

neskajciaw Ne bet paskajtysiu Taip

Žvaigždė

skaičiau
nėra kažkuo labai ypatinga,
ale pavartyti verta

Man labai labai patiko si knygaGeraiGeraiPer tris dienas perskaiciau…Ne!Tiesiog surijau akimisJuokiasiKas neperskaite tai ieskokit tos knygos,nes ji tikras lobis!!GeraiGerai

Ne

ai dar pamirsau pasakyt, kad dar idomumas tame, kad kiekvienas skyrius parasytas vis kito veikejo akimis, vis is kitos pozicijos, bet istorija tesiasi Nekaltas zodziu susigyveni su kazkokiu zmogum ir vel reikia pereit prie kito, prie jo nuomones, poziurio… is tikruju labai idomu Laimingas

Geriau nezaisk tokiais dalykais,jie irgi pradejo nuo zolesNe

Gerai knygaMirkt

Pirmiausia sia knyga perskaite mama Cha cha jai laaaabai patiko ir ikalbejo mane perskaityti, nors as labai priesinausi Liežuvis nepatinka man tie banalus skaitalai, kaip pavartoja narkotiku ir susigadina gyvenima Nekaltas bet vis delto perskaiciau Drovus Angelas ir likau maloniai nustebinta-tikrai Gerai, galbut ne megstamiausia mano knyga, bet perskaityti verta Gerai Mirkt