Ar Sekmadienis visada tingiausia savaites diena

pritariuTaip

o as sedziu ant patogaus fotelio, kojos ant stalo, laptopas ant pilvo Baisu

vat labai geras palinkejimas - ILSEKIMES !!!

o kam tu brangusi ERROR’ai pritari???ar visiems??? Nekaltas Nekaltas
ech… tinginukas esi,vienas zodis ir gana Cha cha Cha cha viskas tuom pasakyta Mirkt

nesistebek, cia 7dienio itaka Mirkt

nius gali buti Nekaltas Nekaltas
nieko per daug ir nesakau Šypsena Drovus
man tai siandien tokia nuotaikike kad noris prie kai kuriu bechniuku kaip nors prikibti Šypsena paerzinti,zinai buna dienu lyg tycia Cha cha Cha cha Mirkt

oi tas sekmadienis, su visom keitom savo nuotaikom !

zinai, visai idomi diena, nors ir baisiai keista Mirkt

Pirmadienis pati sunkiausia, tingiausia ir visokia kitokiausia diena savaiteje, taip nieko nesinori daryti, kad jau niekas negali pagelbeti Liūdnas

man tai normali darbo diena Gerai Kietas

na galiu tik uzjausti Mirkt

sekmadienis labai sunki diena, ypac po audringo penktadienio ir sestadieniaus Girtas

Man tai visos tinginiausios dienos nors sekmadienis irgi toks patŠypsena

ne
sunku ir is po baliu

aha Liežuvis
ir ka gi indomaus veiki,kad idomi???as tai labai linkusi dabar diskuttuoti ,reikes koki drauga pasikviesti pakankinti Cha cha Cha cha …kalbomis Šypsena
pas mane tokio s mintys lenda Baisu Šypsena kaip tikrai keista Nekaltas Nekaltas

va tai tau ir 7nis Šypsena

i ka ir apeliuoju Mirkt

tai gal kokia filosofe busi ?

o idomu savo nuotaiku keistumu ir paslaptinga apatija !

niu siaip tai tikrai Taip nes visai nesinori galvoti apie pirmadieni…

nius, nea, baik juokus -nefilosofe Šypsena toli man iki jos butu Šypsena
zinai filosofija-man nuo jos plaukai shiaushiasi Nežinau bet…vis dar jauciu jos itaka Nekaltas Nekaltas vis tik dar neseniai sesija baigesi Drovus
na ,zinok …net nzn ,jauciu si diena taip paprastai nesibaigs Nekaltas Nekaltas as jauciu Cha cha
apatija…gal ne apatija ,o…net nzn kas Nekaltas Nekaltas visai Drovus
siaip as taves klausiau,jeigu ka Šypsena

na kaip siandien viskas pasisux ir as pats nezinau, gal vakare bus kox super geros nuotaikos ir energijos antpluudis ?

zinai, ta apatija atsirado ir del to, kad nereikia nieko mokytis, man i univera tik vasario ten kazkada, taigis, nera del ko nervuotis.

vat sedziu sau, kojas ant stalo uzkeles ir tinginiauju.

sakai manes klausi ? Mirkt

jop… Cha cha