Ar savaitgalis buvo savaitgališkas?

vyrukai jums nuo manes Bučkis
2bentskis
tikrai tu manes neisgazdinai tau nuo manes Bučkis
2Grazvydas
tau Bučkis pasuksiu tau :wink:

2Matio
Nu nors ir nespejau, bet vis tiek - geros dienos tau :wink:

Exxxx…savaitgalis…Šypsena

Sutikau vienam kabake sena pazistama…tai kaip pasokdino…tiesiog fantastika…jauciausi kaip devintam danguj Šypsena Kartais kai pagalvoji kiek iki tos laimes betruksta…gero sokio…ne kiekvienas sugeba taip prasisukti…as buvau tiesiog suzaveta…exxx…Šypsena

2Green
va tai jau pavasarelis aplanke ir tavoŠirdis
tai tau daug Gėlės

hi evry body Šypsena
jo savaitgalis buvo toks cool kad net ir dabar dar norisi Šypsena

2Grazvydas
tikrai nepykstu tik kaip rasiau tokius dalykus noreciau suzinoti pirma, o tu tai sakei man viena karta telefonu, bet as maniau kad pajuokavai, sorry
tau tikrai nuosirdus atsiprasymo zodziai ir Bučkis

2Mykoliukas
kaip sveikatele;-)
Kagi tokio jegisko veikei savaitgali?

2 Mykoliukas:
-na o kam nesinori savaitgalio…ech ir vėl atsidūsau prisiminęs savaitgalį.

2Grazvydas
o juk neuztenka tik dusauti, reikia veikti;-)

2Grazvydas
tikrai neaisku kas ten tave toj kelionej taip suzavejo;-)

2Mykoliukas
tikrai nesitycioju, tik va ryte tu mane su savo zinutemis buvai isgazdines, as jau pagalvojau kad tau tikrai blogai , o cia paxmieliukas garuoja;-)
tad tau dar Alus gal is vis gerai pasidarys;-)
o as esu tikrai geros sveikateles;-) tik va kartais raumenukai suskauda;-)juk apsimetu kad sportuoju;-)

2Mykoliukas
tikrai nesikudinu, bet sportuoju Šypsena

Na va kai kurie "Bangoje" pykstasi, kai kurie nesąmones rašinėja, o aš nutariau paklausti tai kaip praėjo savaitgalis-man asmeniškai labai fainai.Na tai kaip?:wink:

2 gražvydas

Savaitgalis super.
5dienį balius.
6dienį paxmielas ir seminarai univerkėj.
7dienį žvejyba.
QL Šypsena

2 Simonas vardu Petras:
-tikrai gan neblogas savaitgaliukas kaip matau tau buvo irgi.
Na o mano savaitgalis taipogi buvo šaunus nes ekspromtu sumasčiau nulėkti į Vilnių, Kauną…Kėdainius na o ten susipažinau su daug fainų žmogeliukų, pasėdėjau Vilniaus baruose ir "Karolinoje", plius "mentai" Kaune sustabdė ir nubaudė na ir daug daug ką dar nuveikiau…ech geras savaitgalis buvo tik per trumpas…ech;-)

savaitgalis? na ka as galeciau parasyti?.. neprisimenu- va mano atsakymas: trumpas, bet issamus, daug pasakantis Šypsena Šypsena Šypsena

O sveikas Grazvi senokai matytas. Šypsena
Savaitgalis buvo jegiskas. Zinai kaip buna gamtoj.:wink:

Grazvydas megsta stebinti zmones, as savo kailiu tai patyriau;-) Bučkis

Ah kokie zmones pasirode. Sviekas kleckuti. Tau pavasariniu Gėlės puokste.
Pasirodaj Bangoj kaip saulele. Iskarto aplinkui viskas nusvinta.

Sveikas Bentski and to all-tikrai senokai bebuvau užsukęs jei įlėkdavau į "Bangą" trumpam tai tuoj atgal puldavau prie darbų-ką padarysi darbas yra darbas.
Na kaip matau liaudžiai savaitgalis buvo atitinkamai pagal orą-labai geras!Kad taip dažniau…:wink: