ar rusiuojate siuksles...

Nerusiuoju, nes paprasciausiai tingiu.

Ne, nes tam tiesiog nėra sąlygų. Ne

emmm… ar tai reikalauja kazkokiu pastangu?

Nerūšiuoju, nes ir pas mane tiktai bendri konteineriai yra…

Tik stikla ir plasmases butelius metu i atskira konteineri, nes tik tokie stovi kieme Nekaltas

rusiuojame stikla, popieriu ir plastmases, nes yra konteineriai. Be to kartu su suzadetiniu esam biologai, tad kaip ir privalu butu tai daryti Šypsena

Pas mus ant kiemo stovi atskiras konteineris stiklui, tai stikla ismetu atskirai, kitko nerusiuoju nes deja nera konteineriu. Tevai gyvena nuosavam name, todel jie skirsto siuksles i 3 kategorijas: - degancios, - puvancios, - kitos. Kartais jei atsranda daugiau stambesniu metaliniu daiktu, jie buna atskirai isvezami i metalo lauza.

nerushiuojam niekaip, nes i shiukshliu vamzdis bendras, kaip ir konteineris apachioje. Superkama stiklo tara randa kelia i punkta. Makulaturos nezhinochiau kur ir det Nekaltas

Kiek imanoma - rusiuojam. Stiklas iprie stiklo, plastmase atskirai, makulatura irgi. Tik labai jau pikta, kai atvaziuoja siuksliaveze ir pamatai, kad viskas suverciama i viena Piktas

buvo vyras pradėjęs rūšiuoti, tetrapakus net atskirai dėjo, kol patį užkniso tos šiūkšlių krūvos, nes konteineris tai tik vienas. dabar tai tik atrūšiuojam degančius reikalus (popieriai, bulvių lupenos) - į krosnį, kiaušinių lukštus prie pūvančių ir pan., o visa kita į konteinerį. iš tikrųjų, Lietuvoj trūksta iniciatyvos ne iš gyventojų pusės, o šiukšlininkų. dar daiktus, kuriuos gaila išmesti, sudedu į švarius maišelius, kad nesipurvintų - sakau gal prireiks kam iš tų konteinerininkų Mirkt

Plačiąja prasme - ne, ibo nėr skirtingų konteinerių.

Rusiuojame ir tik todel, kad Viespats dave smegenu, o jos reikalingos, kad galvotumem…

Rusiuojam. Kodel? Kazkaip nekyla klausimas Nekaltas O kodel tada is viso siuksles mest i konteineri o ne per balkona? Pavargęs

Man,atrodo,tai jau virsta manija Cha cha.Kiekviena ryta ismetu po kruvele ko nors.Nei vieno popierelio neismetu i siuksliu kibira. Ne

Mums prie pat namu yra tik makulaturos konteineris. plastiko ir stiklo - tolaiu. Bet as megeja ruiusoit, tik visus savo isrusiavimus pati ir turiu isnesti Cha cha

nerusiuoju,nes ner tam salygu,konteineris tik vienas. bet rusiavima uz mane atlieka bomzai…

Rusiuoju ir jau senai.Pamenu tarybiniais metais uz makulatura tokiu geru knygu buvo galima nusipirkti,o uz foliniu dangteliu kilograma net 25 rublius buvo galima gauti Cha chaGaletu ir dabar ka nors rusiuotojams dalinti Šypsena

aš irgi bandžiau senais gerais laikais rinkti folijos dangtelius nuo pieno butelių - ale kantrybės pritrūko Cha cha įsivaizduojat, kiek reikia jų pririnkti, kad būtų 1 kg Apakęs

Svarbiausia, kad dar ir vietos kiek jiems reiketu… Apakęs

nea, butu gal ir neblogai, bet nemazai tokiu atveju siukslem vietos reiktu skirti Nekaltas