ar pateisintumete toki waikino poelgi?

Taip

susitarkite su drauge ir pastatykite į vietą tą kietą bičą Juokiasi tegul žinosi kaip žaisti su merginomis Flirtas

mmm taj manaw,kad drauge ji neboowo tikra,nes po to nustojo bendrawus…kiek bandzhiaw su ja kalbetis…o jai boowo tas pats…

Cha cha

nzn bet zinau kad jis klaikiai pasielge sitaip elgdamasis su sawo drauge… Nežinau

net lb Nežinau

Vilniuje…

o ką bloga idėja ???aš kaip tik užsiimėju dabar panašiais veiksmais.Žaidžiu su vienu vaikinu,kuris ir mane ir draugę privertė daug ašarų išlieti…o dabar jis pamažu atsiima už tai Laimingas

gal, bet jej pradejo taj tegul ir tesia…?

mmm sheip gal ir nieko Cha cha

Ne lb supratau situacija… Nustebęs Jis zaide su tavo drauge, kad galetu daugiau pabuti su tavim… Tokiu atveju siulau pasistengti issaugoti santykius su drauge Taip Man tai nesigavo, bet tikiuosi, kad tau gausis geriau Apkabinimas

net nezinau kaijp pasielgciau…matyt daryciau taijp kijp lieptu shirdis Širdis o nea bangieciai Labas

pinigaj ****az palyginus su pinigajs… Manau kad su tokiu nebelikceu draugajs, jej tejp butu nes jis zajde su mano drauges jausmajs

Jei jis tau patinka ir drauge atleistu…tada draugauk…

tei kad nesigawo… Nežinau

mmm o ka ji man turetu atleisti ???per mane jie susipazhino,per mane draugawo…o,kad jis isimylejo taj ash chia nekalta… Nežinau

kaip jaustumetes jei suzhinotumet,kad waikinas kuri laikete sawo geriausiu draugu draugawo su jusu drauge wien tik tam kad prisiwiliotu jus?ar jus griautumete sawo ir drauges draugyste del jo?ar ir toliaw liktumete su tuo waikinu draugais po to kai suzhinotumete,kad jis zhaide jusu drauges jausmais?

koks skirtumas tie jausmai. ne jausmai svarbiausia. svarbiausia - pinigai.

Siusciau toki vaikina kuo toliau. O del drauges pagalvociau