Ar paliekate kavinėje arbatpinigių?

1 ct Cha cha, o kartais visai nepalieku Cha cha nebent butu lb fainas padavejas, bet tokiu nebuna Cha cha

paliekam apie 5% dažniausiai. nors nelabai suprantu, tiesą sakant, tų arbatpinigių prasmėsNekaltas

na jei geras aptarnavimas 10%(min 1 lt) jei turiu daugiau litu ir geras aptarnavimas tai 20% o jei visiskai prastas aptarnavimas, tai 1ct Šypsena

10 proc. bet ne mažiau kaip 2 litus Laimingas
Pačiai teko kažkada padavėja dirbti Šypsena
nepalieku tik tuo atveju, jei aptarnavimas buvo itin prastas, kas realiai pasiteikė tik du kartus Nekaltas

Šiaip dažniausiai palieku, nebent aptarnauja labai nemandagiai ar kažkas panašaus Mirkt

Dazniausiai paliekuNekaltas

Nepalieku.

Gittana, o ką daryt, jei užlėkei išgert kavos? Kava 7 lt Kava + 2 Lt arbatpinigių + surauktas miargos snukis??? Man uždarbą niekas artbapinigių nemoka. Aš apie tai, kad tipsus reikia užsitarnauti (PS nuo pastarosios sąskaitos palikom 13 Lt - bet tikrai buvo už ką).

palieku visadaMirkt

jei nors patenkinamas aptarnavimas- apie 10%. bet jei aptarnavimas tik patenkinamas ir dar priedo graza atmeta kuo smulkiau monetomis (buvo, kad net baltu centu pribere), tada 1-10ct

Būtinai Flirtas

o žiūriu čia visi palieka apie 10proc. Šypsena

jei nepatinka aptarnavimas, tai nepalieku… nera cia ko… Kietas o jei palieku, tai irgi apie 10proc.

taip palieku, tiesa nelabai daug, bet as pati studente, tai kas man…Liežuvis

o aš dėl arbatpinigių palikimo sprendžiu pagal savo ir padavėjos nuotaiką Cha cha

absoliuciai visada.minimum 10% jei l.geras apatarnavimas negaila ir 40-50%.visad atsizvelgiu i tai ka ji padare kas nuo jos priklauso.nemazinu arbatos vien todel,kad teko ilgai laukt patiekalu,neskanu[kepa-verda juk ne ji]. kai buna itin piktybiska ir bjauri galvoju kad nepaliksiu, bet daznaiusiai nesusivaldau ir vistiek bent lita paliekuJuokiasi
reikia palikt.ju gi visas atlyginimas tik ta arbata ir yra.o darbas tai suniskas

Dažniausiai palieku apie 10 proc. Nekaltas

Na, mano darbas irgi ne dovanėlė, o išeiti pavalgyti - vienas iš džiaugsmų, todėl visada jaučiuosi bjauriai, jei man tą laiką sugadina. Nežinau, laikas, praleistas ne LT, išmokė: pinigai uždirbami sunkiai. Kodėl turėčiau duoti kažkam tik dėl to, kad duočiau?! Arbatpinigiai nėra savaime suprantamas dalykas - juos reikia pelnyti.

Su drauge geru laikomame restorane esame palikusios 10 Lt arbatpinigių baltais centais - už sumaišytą vyną (vietoje šampano atnešė balto vyno - nuostabu), vietoje itališkos duonelės atnešta Palangos duoną ir pan. Negalima šitaip su klientais elgtis.

taip.10%