Ar pajutot pavasary ant..

is vietos per puse korpuso issokau,tada gal iki 100 lygiai cm i cm ir toliau mano pradejo imt virsu Šypsena

Pakrito nuo ~6.3 iki 5.5 Šypsena tdi

Nu va kap zmogus pasakiai Gerai trecia kliucka jau pradeda gaut vadinasi Taip reiktu RM ssutatyts su e36 m3 3,2 320 ag ydomu kaip eitu Nekaltas is vietos speju gautu kregzde o toliau tai ydomu Nekaltas

manjakas-nuo m3 Cha cha,krupu gauciau kaip snarglys Cha cha Mirkt,nelygink skirtingu auto,ir svoris pas mane su manim ir puse bako benzo gaunasi 2t ir kapeikos Mirkt

Nu e36 su 3,2 mataru ir vairuotoju, 1,4 tonos bet arkliu tai nestebuklas nuo e46 m3 tai jo bet nuo e36 sunkiai speju

dar ne -15 siaip ar taip Cha cha

Jauti skirtuma ant ~ 600 kg, ir arkliu kieki beveik tiek pat arba + 30-40? M3 matai nestebuklas

pajutom Labas

pajutom Šypsena vel 4,5-5l/100km Apkabinimas

susikibau ir as sendien pora kartu mieste, viena karta su ford sierra, bet senis pasirodo net nedragavo, o antra karta su troliku, tai ta kaip vaika Ufff …tik ble vel vos zmoniu per pereja nenutrenkiau Blogai

Manjakas, norėjau užklaust, kur pirkai lūpą po priekiniu bamperiu. Taip pat ieškau priešrūkinių į emPkinį bamperį, gal kas ką/kur girdėjote? Šypsena

raimukas-jei tu cia per danti trauki Juokiasi,tai man giliai px ant tavo ishmastymu Šypsena

kaip tik savas as tau tureciau but Apkabinimas Juokiasi

Cha cha Apkabinimas

RM> o jai rimtai kodel taip lakstai mieste? Nekaltas