Ar nuogas vyro kunas erotishkas?

hmmm…na kokia ten erotika, kokia erotika… Cha cha Cha cha Cha cha

Nuogas vyro kunas erotiskas ,trepangiskas ,bet ne rinkos ekonomikos salygomis …LiežuvisCha cha

Vyro kunas…chmm… jei tai mylimo vyro, tai net labai erotiskas Aš nekaltas

aga, sutinku Taip bet wa mylimo vyro kuno “pristatymas” placiai visuomenei su erotika kaip ir neturi nieko bendro: kas MANO tai MANO Liežuvis Cha cha

Niu man tai nelabai ,bet merginom jauciu tai jo,nes kad ir kokios jos drovius bebutu giliai sirdyje svajoja apie koki atletaMirktMirkt

LIUBOV SLEPA, POLIUBIŠ I KOZLA…Cha chaCha chaCha cha

Bet ishtikro…Kai zhmogu myli, jo kunas tampa pats pats pats erotishkiausias ir visoks kitoks -iausias…Ir nebesvarbu, ar jis “skeletopadobnoje strashilishche”, ar dede su alaus pilvuku ir t.t. vat patampa erotishkiausiais ir viskas Cha cha. Gal chia taip tik moteroms buna? O shiaip, tai pati erotishkiausia vyro vieta nuotraukose - akys. Jei zhvilgsnis toks…na toks…net apsakyt neisheina Šypsena, tai ir visa kita erotishka.

grazhus ir net erotishkas gali buti; bet manau, kad tik konkretaus vyro kunas, o ne abstrakcijos, juk nera ishtiesu tokio dalyko kaip “vyras apskritai”: net jei mes susikuriam tarkim kazhkoki vyro paveiksla, sudedami i ji musu manymu idealiausias kuno dalis, bruozhus ir pan, tai tasai susikurtas idealas jau ir bus konkretus, o ne abstrakcija… tad ir klausimas netenka prasmes arba ji reiktu shiek tiek pakoreguoti-- tadaiz temos autorei siulychiau patikslinti apie kurio, kieno vyro kuna kalbama Mirkt
na o visiem kitiem ir visoms kitoms sakau- pazhiurekit in mano profiliuka: idejau ta proga foto, ne savo zhinoma, ale man ji visaj erotishka Mirkt
su pagarba, konkretaus vyrishko kuno neshiotojas Matio Cha cha

Man pirmiasiai i akis krenta vyro rankos.Aš nekaltas O ka ir kalbeti, jei Tave liecia mylimo vyro rankos… Pradedi virpeti… Jaudina paskui visiskai visas kunas. Jis visas grazus, jei nera “riebalu kalnas”GražiGražiGraži

MM…Taiiiip…Taip,zodziu,matau,kad ir reziume jau kazkokia galima padaryti:
1.Lietuvoje visishkai nuogo vyro erotishku fotografiju truxta;
2.Jei Vyrai mylimasŠirdis,tai jo kunas baisiai erotishkas,kad ir koks negrazus jis butu.
3.Moterys -ys Vyrai kune “turi” savas seksualias vietas-vienoms tai rankos,kitoms akys, kt. vel kazkas.
Zodziu,galima pradeti kitas temas,pvz:kokia Vyrai kuno vieta Moterys yra seksualiausia ir pan. ir pan.

Dekui visiems ir best regards Labas
Erode

As tik norejau pridurti,kad galbut Lietuvoje truksta drasiu vaikinu,kurie nebijotu parodyti tautai savo kuna?..(o man tai erotiskas ne tik mylimo vyro kunas,mielai pasiziureciau ir i svetimusMirktBučkis

o ar jus kas nors matete nuogu vyru nuotraukas “Stiliaus plius” zurnale Nr.1? vertetu net atskira diskusija apie tai uzvest…nors gal ten tik fiziologijos pamokaAš nekaltas

Todel, kad komercija tradiciskai uzsiima daugiau vyraiAš nekaltas
Man keista… Kai daikta nori isiulyt vyrui, panaudodami grazia moteri- suprantu. Tai reklama. Bet kai daikta nori isiulyt moteriai panaudodami moteri… Keista. Tai ka, mus visus traukia moters kunas?Apakęs

Beje, jei kam idomu, zurnaluose besipuikuojancios grazuoles manes anaiptol nezavi. Kas per mada uzejus- paaugles distrofikesApakęs

Bent jau viena kuno dalis tikrai pas Vyras pakankamai erotiska…Nekaltas, kai jis masto apie MoterisTaip

Kiek zinau is Gajechkos - erode nesenai istekejo. Manau ji geriau nei bet kas gali atsakyti is savo pacios kazkada uzduota klausima sios temos pavadinime Cha cha

Ir man labiau nuogos Moterispatinka,gal aš ne tos orientacijosNekaltas

Man irgi, ar tai reiskia kad mes vienos orentacijos???Juokiasi

Otmo, tu gal taktiką keisk ? Nekaltas
Pamačiau šimtametę temą ir neatsivertusi galėjau pasakyti kas ją pakėlė. Veee

O nuogas vyro kūnas erotiškas labai. Niam niam Žinoma, ne kiekvieno Vyras. ir ne žiūrėjimui, o veiksmui Gerai

Taip, deja, Liūdnas Taip

grazus kunas visada grazus,jei jis estetiskai "pateiktas".Kalbant apie vyru aktus…lieku neutrali tik vyro organui.