Ar noretum vel tapti vaiku?

Nenoreciau…Nekaltas Vel viska is naujoApakęs Man dabar labai gerai ir nenoreciau nei i praeiti nei i ateitiNe

tą patį norėjau parašyti Nekaltas

Tikrai nenoreciau Ne

nelabaj…

Y pirma klase,tai nelabai,bet y darzelio laikus sugryzt noreciau.Noreciau vel eit y ta paty darzely y kury ejau budama maza maza. Taip ech,kaip smagu budavo Taip Taip Taip Nekaltas Drovus Laimingas

tai as dabr vaikas Cha cha

nu as irgi nenoreciau Ne

noreciau

Ir taip, ir ne.

noreciau net labai antroke noreciau buti

noreciau vel buti darzelinuke,nors is tikruju tai kai pagalvoji man gerai ir taip

ahs tai visai noreciauŠypsena bet zinai, mes univere tokiu neskaiciuojame 2+2, nes kam gi konstantas mokintis?Šypsena

nu kaj busiu 90-mete senute taj gal ir noresiu Šypsena Nekaltas

buciau vaikinas tai bent butu ka veikti. kartais prisigerciau Girtas su chebra musciausi del panu ir daryciau visokias nesamones. bet siap gerai buti ir mergina Flirtas

norechiau…o labai faijna tada buvo Nekaltas
nekvarshinai sau tada galvos, ka veiksi gyvenime…kaip istoti i univera, nerupejo absoliuciai niekas…
gera buti vaiku…NekaltasNekaltas

blem, siaip niekada netikejau ka man tada sakydavo tiotkos visokios, kad kai ash uzhaugsiu…noresiu vel buti vaiku! dzieve kaip man tada tai kvailai skambejo!..o dabar…Nekaltas ech Drovus

net nezhinau,bet manau kad ne

Gal tu prisirukei …

jopTaip

I pirma klase nenoreciau,dar ir dabar prisimenu tuos siaubingus metusVeee
Bet labai noreciau sugristi i vakar vakara,labai labai ir istaisyti kelias klaideles.Liūdnas

Art jum tie vaikiski klausimai nenuobodus, gal jau laikas suagti ar eit mieguciu vaikai, o gal patampit pries miega… bus geresni sapnai …
Gerai Gerai Gerai

Labas