Ar nesioji akinius arba linzes?

Akinius Nustebęs

nenesioju nei akiniu, nei lesiu…Nekaltas

Nenesioju akiniu nei linziu Liežuvis Kolkas regejimas geras Nekaltas Cha cha

Ne. Liežuvis

Nesioju akinius, bet ne visa laika, tai yra pvz:. klaseje per pamokas ar prie kompo, o mano regejimas yra -0,75, trumparegyste silpnaDrovus

Nesioju. Tureciau bent jau nesiot, bet man su akinukais nepatogu… O linziu dar neprisiruosiau susiorganizuot Mirkt Siaip tai man reiketu i toli. Tai va teks matyt nesiot, nors siaip ir be ju issiverst galeciau, jau pripratau prisimerkus ziuret (zinau, zinau, nesveika Mirkt ). O regejimas… Desine -0.25 (Siaip tai desine mano beveik gerai mato, dabar dar pagerejo Mirkt). Kaire -1.75 (Cia jau prasciau Laimingas ). BEt greit teks pas okulista eit, tai tada atnaujinsiu faktus Mirkt

neneshioju nieko.

Nesioju akinukus, kai sedziu prie kompo, ziuriu tv ar dar ka nors su akytemis dirbu… O siaip sake gydytojas, jei nenesiosiu, paskui visa gyvenima teks nesioti. O su viena akim matau 7 eilutes (0.7 regejimas) kita 8 (0.8 regejimas) O akiniai +0.5

Nuo vakar nesioju linzes Šypsenao siaip tai tik akinukus prie kompo ar telika ziurint Nekaltasnepatiko man tie akiniai Ne

Akinius, nors jie man nebutini pastoviam nesiojimui. Taciau po truputi pripratau ir va jau puse metu, kaip as juos nesioju pastoviai. Linziu gal ir noreciau…Bet man gerai ir su akinukais - ir gerai matau ir siaip tinka, mano manymuCha cha…Jei tureciau "trilitriakus" - ju isvis nenesiociau, geriau zliba vaiksciociau Nekaltas…O mano regejimas - 1,75…
P.s. idealiausios akys yra 0…Mirkt

As nesioju kontaktinius lesius, nemegstu akiniu nors turiu ir juos…

akinukus turiu, bet siuo metu ju man nereik…Nesiojuos juos i mokykla arba i koki kina Mirkt, viena akis -0.25 o kita -0.75 …tai wa akinukai man reikalingi kai nusilpsta akys daugiau Nustebęs arba siaip kai noriu seksualiau atrodyt Cha cha Flirtas

nesioju kai reikia ziuret i toli

nenesioju… bet prie kompo akinius turiu Šypsena

NenesiojuNe

na nenesioju ir nereikia nesiot Cha cha

pas mane tai geras regejimas… siaip kazkada dr. israse akinius prie kompo bet l.silpnus ir net neacimenu ar + ar - ir siaip pamirstu kad kazkada reikejo Šypsena

Niu kad ne nenesioju bet jei prireiks tai jauciu nesiosiu Taip

NeNeNe nenesioju Laimingas nors seniau akinius reikejo nesiot, bet jau pasitaise mano akytesMirkt

nea