Ar nesiojate vestuvini zieda?

ir as nenesioju, labai jau sunkus jis, ranka prie asfalto traukia…

JuokiasiJuokiasi

tiesa, jei nepaslaptis, kaip toks klausimas iskilo???
meiluzis be ziedo? o paklausti nepatogu?

ash itariu neneshiosiu Nekaltas, bo niekad gyvenime neneshiojau jokiu zhiedu. Netgi laikrodis kazhkaip kaip svetimkunis prie rankos… - btw - neshioti zhieda tikria gali buti pavojinga - tetis taip darbe vo pirshto nenusitrauke lipdamas ish sunkvezhimio. tai va.

nesiojam. abu

Aisedora Dunkan pasismaugė savo pačios šaliku. Tai gal vaikščiokim nuogiApakęsFlirtasDrovus?..

Nu va, brac Apakęs Turbut del ziedo savaitgali ir nusivarciau nuo dviracio Žliumbia Vienos bedos kai apsizenoji Baisu Kur tu anksciau su savo protingais patarimais buvai?

nu kaip smagu sia niuria rudenio popiete isgirsti stai tokia sviezia, sveika ir malonia minti…
Gėlė

Čia turbūt kaip tam prastam šokėjui - … pamaišėMirkt

Taip negi gaila Cha cha

Kai užaugsiu ir būsiu kieno nors vyras, nešiosiu…Cha chaJuokiasi

Kai apsizenysiu, tai ir nesiosiu. O kol kas ne, nors ir issiskyres. Nematau reikalo mandravoti. Ne pagal zieda apie zmogu sprendzia. Sekmes.

Mes su vyru taipat nesiojam ziedus jau septynis metus. As zieda nusiimu tik kai gaminu valgi.Šypsena

Sriubo pirstai jau sustorje, jis negali jo uzsimauti. O as nesioju ant kaires rankos didziojo pirsto, nes ant kitu netinka.Siaip nesioju tris auksinius ziedus su rubinais ir ta,vestuvini. Ju nenusiimu niekada.Mano amziuje auksas jau tinka, nors labiau megstu sidabra. Dar nesioju auksini danti (burnoje, ta prasme)ir auksine grandinele su pakabukuCha cha

Manau, kad tavo šriubas vieną dieną tą tavo auksinį fiksą tau išmuš…Cha chaJuokiasi

Mano žiedas nuskendo Juodojoj jūroj seniai, o vyras nešiojo, bet būdavo einam kur nors jis - su žiedu, o aš - be. Kai kurie užsakovai (mes kartu dirbam) būdavo taip nužiūri kartais. Atrodo, kad nepatikimas vyras ir partneris nepatikimas.
Nusimovė ir pasidėjo.

Nezhinau, kodel taip yra, bet ash irgi neneshioju Cha cha
Labas

Nešioju,ipratau,tai jo kaip ir nebejaučių,o ir nelabai kliudo,nes ne statybose dirbu…Cha cha

Man tai iskilo klauimelis, kaip gali ziedas vairuoti maisyti??? Apakęs

Nenesioju jau 10 metu.

Atspindi šveisą ir gali apakinti arba trukdo bendrauti su paimtomis pakeleivėmisCha chaCha cha

dabar nebenesioju,nes dvasiskai nebejuntu,kad esu santuokoje,kas,kad po vienu stogu gyvename.