Ar nera beprasmybes zmones skirstyti i banglus, forsus, breikerius ir t.t. ?

banglai ne zmones

ne nera

Arba jum protelis susisuko… arba bishq tikrai susisuko… FORSAI LIUX ??? Cia tai topas… Šypsena zjb… Šypsena))))) Forsai lIUX !!! Šypsena jo forsai liux… tik netycia kada pasipainiosi kokiam poranka kai jis bus susinervines… gausi ir pati snukin… tada ziuresim ka sakysi, forsai liux, tik kartais ir mergaites musha… ane… aj krc… dar tokiu buna Šypsena kurios asilus palaiko… Banglai ne zmones ? Šypsena o kas tokie… jej jau nemushi kiekvieno pakeliui tai esi nezmogus ? Atsimerkit zmones… kas jum ?
JuokiasiJuokiasiJuokiasi Girtas

eheheh manai chia nuo style ir elgesys priklauwso
Juokiasiuhhh gerai butu tas pac hiphoperiz tawe priejes gali su dauzhyt wien uzh tai kad kitaijp rengies Juokiasitaijp kad pac Apakęs

nu nzn bet man atrodo kad negali nes jie skiriasi kai diena nuo naktiesLiežuvis

Nu bet tarkim paemus skaiciu tokiu nutikimu… taj cia statistika isvedus tai manau akivaizdu pasidarytu… krc… nu anyway as bent jau kalbu apie tuos rimtus forsus… kurie su skustom galvom ir treningais… kurie is neturejimo ka veikt eina visus dauzyt… po viena irgi nevaiksto nes tada jau patys bijo gaut… krc, nu cia ner ka apie juos sneket… senai viskas jau aisq…

mmm… gal tau pawizdy pateikt tereix ishokt i bangliuku kelnes ir klp apsilankyt Šypsena

welniop tokius pavyzdzius Šypsena … eh krc uzpiso… ejnu kur nors … durnos temos Šypsena

As kazkiek ir skirtau zmones i banglus, forsus, gotus ir t.t. Tai tiesiog bendras pavadinimas, bet manau tai yra kvaila, nes juk kokie bebutume esame zmones…Drovus

mane tai irgi nervina… ypac kai sulioj pradeda vadint "banglu"… juk del aprangos man lytis tai nesikeicia!!!

na bet gal rengies taip, kad sunku atskirt ta tavo lyti… Nekaltas

negi ir vel kastu sistema?Juokiasi

manau jau ish atsakymu ir diskusijos aishku su tuo skirstymu; verta - neverta, bet zhmones patys susiskirsto; o kadangi tai atsitinka del skirtingu poziuziu ir gyvenimo budo, tai vienos nuomones ir nebus;

aisku niera prasmes … bet forsas ir bus forsas … Piktas Mirkt Cha cha

nzn kazkajp tuo nesidomiu,tiesiog tegul sau skirstosi jei tajp kazkam patinka…as manau kad taj beprasmybe…

Tiek vieni , tiek kiti man atrodo juokingai

Prasmė yra tokia pati kaip skyrstit ten tipo baltaodžius, nygerius ir čiurkas.Čia kaip 2 rasės tarp kūrių nuo seno vyrauja nesantaika Cha cha

kazkas gal visame tame iziuri prasme, bet pagalvojus logiskai… Sunkiai isivaizduoju 30-40 metu sulaukusi bangla, metalista ar reperi Baisuna pasitaiko kartais visokiu ciudu-judu… nusenusiu ir pribludusiu hipiu, ar panasiai, ypatingai menininku tarpe… Tūsasnu bet zmones is to siaip isauga Juokiasi5 klasej mes visa klase buvom reperiai Cha cha ot laikai buvo Angelaskazkada veliau man mama turguj nupirko tokia linxma kepure su uzrasu Metallica Žvaigždė taip as visu akyse tapau metaliste Juokiasivienu zodziu… vaikyste buvo prikolas Girtas

tas skirtimas, tai tiesiog durnizmas ir tiek Pavargęs Blogai

Tu nemačius 40mečio metalisto ??? Nekaltas