ar nebuna gaila .......

buna labai daznai taip. ypac kai nepasakai ko nors,kai atsakineji prie lentos Nežinau

buna,bet siajp del didesniu darbu,taj nieko nesigajliu gyvenime…

Visko buna, bet gailetis del to tikrai neverta …

kartais…nelabai daznai bet buna… Nekaltas

aišku, kad būnaNe ir net gana dažnaiNekaltas

aijsku kad buna…daznaij kai k anors padarau gailiuosi kad ne kitaip padaraiu o taip…NežinauNustebęs

lyg ir buna…bet as visada sakau, kad jei taip padaraiu tai reiskia taip turejo buti Cha cha nes vistiek nieko nebepakeisi…

Ka jau padarysi. Buna taip ir tiek.

biuna…biuna…Nekaltas
o del ko tu cia taip gailiesi???

Jop…Ir labai dazhnai gailiuosi. Atrodo, ka daryciau, jei galeciau laika atsukti atgal? O ash manau, kad viskas vyktu taip patMirkt Likimo pakeist neimanomaLiežuvisLaimingasGėlė

man taj irgi tajp buna bevejk kasdiena,ir kartajs labaj del to grauziuosPavargęsLaimingas

Nea…Ne
Keista bet as pastaruoju laiku nieko nesigailejau ka buvau padarius…Nekaltas
Jei taip yvyko vadinasi turejo taip yvykti…Laimingas

Širdis

ajshq buuna…ypach kai pirma pasakai ar padarai, o po to pagalvojiNekaltasnebuchiau blondineCha cha

Vienas zilas plaukas - viena praleista progaJuokiasi
Pas mane zilu plauku dar neraCha cha

kai kada norisi atsukt laikaNekaltas

niu zinoma kad . .buna turbut ner tokiu zmoniu kurie nepamasto apie savo praeiti…o sako kiti taip kad negalima gailetis to jau padariai… todel gyvenkime ziuredami tik i prieki… kas buvo… neprikelsi… Juokiasi

ne tau vienai taip Taip

Silva? cia gal ta pati mano Silva numyletine? < shaydy jei ka nors sako>?Cha chaNekaltas

Oj kaip daznai buna, o kaip gaila veliau buna, viena kart labai labai nukentejau,tai dabar stengiuos truputi dazniau ir pagalvot,pries ka nors darydama ar sakydamaNekaltas…buna gerai,jei zmones atleidzia,o jei ne?!!!Nežinau

mano didzhiausias noras yra moket atsukti lajka atgal…Nežinau

o!!! tao tai labai faina…