ar moterys ir zvejyba suderinami dalykai

Apakęsdelfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=5649001 Apakęs Baisu

šiaip aš jų nebeperku…ir laidas tiktai žiūriu tada, kai grybaudamas per kanalus ką nors užtinku Ne…ir manau, kad nieko nepraradau… Nekaltaskartą gerai jaup pripi-ses grįžinėjau namo- Moteris kad nesišiauštų nupirkau čiokoliado, Alitos rurbuliuojančio (kad pati neburbuliuotų)…ir kai tokioj būklėj būna visiškas px…nusipirkau visus kokie buvo žūrnalai apie žvejybą… Baisuryte ne tik , kad galvą skaudėjo, tačiau supratau išleidęs neblogą sumelę vien už tai ką jau žinojau- mačiau ir aplamai reklama (vos ne ta- kuri į pašto dėžes be zaproso keliauja)… taip, kad…nf Šypsena

Na as tai nusiperku, kartais vakarais paskaitineju, pavartau,vis linksmiau vakarai praeina, ypac dabar -rudeni,ziema. Taip

kazi ar imanoma suderinti zvejyba su moterimis ??? ???

Kai kuriomis pozomis - taip.

Laisvai TaipAš su savo Moterisžvejoju ir galiu pasakyt, kad tas bobų nusiteikimas prieš žvejybą yra kol joms neužkimba kiek didesnė žuvis, po to pagauna azartas, ir žvejyba tampa hobiu. Be to moterys (bent tos su kuriom aš susidūriau) yra gan pastabios, pedantiškos, moka analizuot detales, tinkamai įvertinti susidariusią situaciją. Bijau, kad mano Moteris dar biškį pavažinėjus su manim į rybalkę, greit pakraus man malkų, nes kartais susiginčijus dėl kokio žvejybinio niuanso, po to išaiškėja, kad ji buvo teisi Drovus (aišku ne visada). Taigi žvejybos, kaip hobio ar net gyvenimo būdo, nepriskirkime vien vyriškai pusei.

nu tai koks zvejys be meiluzes? Juokiasi

Lietuvisku zurnalu neperku, kartais paziuriu kabli ar kibkit zuveles, ir uztenka reklamos Nekaltas

dar galiu prideti kad jos paprastai turi geresne uz vyrus uosle, kas gana svarbu zvejyboj Šypsena

daug kas priklauso nuo moters manau Nekaltas Kaip vyru nezvejojanciu yra taip yra moteru zvejojanciu Mirkt

su moterimis viska galima suderinti Myliu, tik reikia zinot kaip prieit Juokiasi

labai liuks kai vienas žvejoji ir šalia yra +1 Moteris Taip Tada būna - paduok tą, atnešk aną, sbegaj za pivom, paimk graibštą ir t.t…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

o man tai su Vyras zvejot irgi nieko, sakau “uzmauk ant kabliuko ta slikstyne”, “ateik paziurek ar zuvis dar nenuede lervos” ir pan Juokiasi nu su tokiu Vyras zvejyba tikras malonumas

Idomu ar su tokia moterimi tam vyrui malonumas NekaltasNors as tai nieko pries Cha cha

Zinoma, kad suderinami, bet moterys ir zvejyba, o ne zmonos ir zvejyba.Su zmona as pakankamai “prisizvejoju” namuose.prie vandens geriau zvejoti ne su zmona…

Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha cha Cha cha

nu kaip ce pasakius ir gerai ir blogai bet kiek zvejojau tik viena kart +1 nemajse zvejyboj o kitajs tai Ignoruoju tik +1 privertimas galvot kad rybalkoj visada nesiseka, o paskui karas del vaziavimo, tipo ko tu ten durneu vaziuoji vistiek nieko nepagausi Cha cha

kudlotos mintys pas tave Juokiasi kaip ir pas mane Nekaltas Juokiasi

As pries keleta metu kai tik atsirado “Meskeriotojas” pirkdavau kiekviena numeri ir taip kokius metus. Paskum nusispjoviau, o pries pora savaiciu teko eit budeti nakti, tai kad nebutu liudna nusipirkau “Zejys ir zuvis”. nu ir ka? Nieko, per pora valandu perskaiciau idomesnius straipsnius, dar per valanda visa beletristika is neturejimo ka veikt, na o likusia dali nakties teko sh. malt. Bet galiu pasakyti, kad nieko gero nesuzinojau. O kas del TV laidu tai man jau geresne Kibki zuveles, nei tas Vienam gale… kur puse laidos pasakoja kokias afigienas rites ar botus romada atsiveze. O buna taip: “Sveiki zvejai megejai… sia savaite romadoje vyxta nereali akcija… perki viena, moki uz du,antra gauni nemokamai…” Tfu!!! Ignoruoju