Ar mokeekloje gali booti linxma??

Niu ir ash manaw kad gali booti linxma su drawgaijs Šypsena Bet kartaijs boona dienu kaijp tiesiog moklaij neduoda atsikvepti… o geeditis patikek man dar tikraij nereijkia Cha cha

huh… man mokykloje visada linksma Laimingas ten visi aplinkui draugai, su kuriais puikiai sutariu Šypsena o del nervavimo… niu pyktis nemegstu, y gincus su mokytojais nesiveliu, tai ir nervuot nera kam Laimingas

Kartais atrodo geriau neiti i sule!Bet kai pagalvoji, kad cia praleidi didziaja dali savo gyvenimo,kad tik cia turi draugu, ir kad ci apastovia nutinka kazkas idomaus pasirodo kad i mokykla norisi…TaipTaipMan joje patinka, nes su drauge zvengiam is visko ir siaip boona linxma!Cha chaLaimingasJuokiasi

Mes esam Lansbergio anukai, taip sako musu mokytoja, kuria mes labai mylime Mirkt ir visa musu 11 b ja visi myli Širdis

Labas

Visaij taw pritariu, mataij kaij rashiaw ta tema man buva bluoga diena Šypsena DRawgaij eera geraij… Laimingas

Liux …Cha cha

Shulioj per pamokas dazniausiai ****as per pertraukas visada zjbs…

Aga opritariu bet kartaijs per pamokas smagu … bon tik zhiootrint kokia mokintoja Juokiasi