ar mokat grot pianinu?

moku bet greitai mesiu jau groju 4 meteliusNustebęs

Mokejau,bet dabar nemoku ir net nekyla noras mokytis groti,labai uzknisa.Man labiau patinka klausytis kaip grojaŠypsena

nemoku Laimingas

biskuti Šypsena moku groti

Ne

Siais metais baigiu muzikos mokykla.Groju pianinu.

Penktoje klaseje teko mokytis groti pianinu, bet kazkaip ne per geriausiai sekesi, todl meciau nepasimokiusi nei metu

atrodo 4 klasej metus lankiau dwarionke…mama l.norejo…
bet paskui meciau…taj kazka grodawau pianinu, bet dabar taj jau nebepagrociau

Lankiau muzikalkę 5 metus, bet mečiau dabar retkarčiais pagrajinu šiaip dabar šiek tiek gailiuos kad mečiau Nustebęs nes muzika pradėjo patikt ne tik klausyt bet ir pagrot! šiaip pianinas yra labai geras instrumentas! ir gal kas žinot is kur galima būtu gaut dainų natų? norisi pagroti Šypsena ir šiaip patarimas jei pradėjot grot tai ir lankykit iki galo nes blogiau tikrai nebus o mokėt grot tikrai pravers TaipTaip

nemoku pianinu groti, niekada nesimokiau ir visai nenoriu ismokti. myliu as savo gitara ir jos uz nieka nekeisciau i koki kita instrumenta Cha cha

o aspianinu mokiaus groti 10metu Šypsena paskui meciau,bet gal man pabaigt muzikalke…o del gitaros tai ce jau buvo mano inoris…mokiaus grot puse metu Cha cha bet… Cha cha Drovus

Pritariu tau Taip Pries kelis metus labai norejau mest. tai mama sake, palankyk dar metus ir jei noresi, galesi mest. Dabar suprantu, kad jei buciau metus labai gaileciaus

Taipjap…mokuTaipCha cha

Groju jau trecius metus.ŠypsenaGrojimo mokytoja sako, kad esu gabi…Tai ziuresim kiek istempsiuŠypsenaNekaltasŠypsena

Taip, ash moku Laimingas

Ne, bet norėčiau išmokt grot gitara

na taip,moku grot pianinu,jau esu pabaigusi muzikos mokykla,ir 8 m,etus dar einu grot su pianinu…Šypsena

Nu tipo moku,jej taj galim mokejimu pavadint Šypsena

nu seip ar taip as galima sakyti irgi baigus tas 7klases,bet 3metus vis isisukioju…man turi ta pazyma dar atiduot…jau primirsau.o ziu daug bangieciu pianisciu Šypsena

Eik tu sau!!!as pati mokausi muzikalkej.Bet gi reikia mokyti groti 8 metus!!! Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs