Ar merginos nori myletis taip pat kai ir vaikinai ?

Nu, bet juk yra apsisaugojimo priemones…Aš nekaltas Jeigu tik tame problema-tai cia neproblemaNe

nu tiesa sakant as isivaizduoju kokios ten pencininkes eina pas tuos "bachurus" Cha cha
gal ne tiek to…

pasakysiu visishkai atviriai mano pinigineja visada yra 2 durexai Cha cha
del ko 2 ? paskaityk instrukcija. Ta prasme gal kitiem ir px yra vajkas nera kieno ne kieno , o as manau , kad man butu ne px.Ir visas tas ne px prasidejo nuo vieno sapno kai as kazakm zustaciau vajka , meciau shule ir dirbau statybinku Aš nekaltas bajsu net pagalvot , vidury nakties atsikeliau visas ishsigandes Šypsena

Aisku,yra tu priemoniu,bet gal perdaug yra jaunu mamu,kurios saugojosi,bet vistiek uzkibo,todel protingos panos turi ta baimes jausma,kuris ir stabdo megautis daznais lytiniais santykiais…

nu niekas ir nesiulo tau beleniek , cia tik siaip nugrybavimas buvo
net esme tame , kad visos nori sexo ! tesjingiau butu pasakyti VISI! Cha cha

nori pasakyti dulkiniesi su dviem prezervatyvais?

na mes norim… bet del to neprarandam galvos… skirtingaj negu jus… suprantam ka darom ir galvojam galva, ne kaj kuo kitu. Mirkt

kartajs noreciau but vajkinu ir lejst sau apie niak negalvot, o lejst jausmams save valdyti… Graži

2 WomBO

RTFM

na man kaskaip nenusmunka…

kaip dazniausiai buna, tas kas labaiusiai giriasi tas nieko negauna Cha cha

Manau,kad tu teisus!!!

nu man irgi ne , bet instrukcija vistiek perskaiciau Cha cha
be to vienoje dezuteje ju 3 Cha cha

BLOGOS JOSŠypsena
Kietas

zinoma, kad nori… bet jus (bernai) patys kalti, kad panas taip sunkyu ‘uzlauzti’… juk jus sugalvojot, kad panos kekses (cia apie tas, kurios daug ir daznai Aš nekaltas ), todel kaltinkit tik save!!Šypsena Liežuvis

Jeigu ir mergos ir bachurai noretu vienodai dulkinits tai as jau buciau visa pasaulio grazias merginas patvarkes!

nu jau tik ne mane ,as esu siuo atveju visishkai tolerantishkas Mirkt

as nieko asmenishko cia negalvojau!!! kalbu apskritaj apie visus!!! nuzodziu… ne apie visus, o apie dauguma! nos pastebejau, kad siais laikais bernaj jau maziau taip galvoja…

Na, zinai, as cia tau pasakysiu labai savanaudiskai, bet jeigu noreciau ilgesniu ir rimtesniu santykiu su mergina, tai noreciau kad ji butu nekalta(ta visada galima istaisytCha cha), o ne velnias zino kieno ir kiek pravaryta…Aš nekaltas

visi zinom,kad nori.taip jau gamta viska sutvarke,kad visi normalus nori,ir Moterysir Vyrai ir kai kokia mano drauge pasako:as gyvenime taip nedarysiu,juk tai slykstu.tai vienintele mintis,kuri man ateina i galva buna:arba ji nelabai sveika arba nzn…

zn ka as tau pasakysiu… ir vel nieko asmenishko nekaltosioms, bet is kur tu zinai su kuo, kaip, kiek ir t.t. nekaltoji mergele yra prisidirbusi… kad net ir oral sex… pasakysi, kad tokia pana vis tiek skaistuole?