Ar menininkai "kitokie"?

nu ko cia drovetis?Nekaltas i ES gi einam… o ten sako visus mylesIgnoruoju

permatoma ir stryk-strykt—> liaukites dergtisLaimingas tema visai ne tokiaLaimingas suprantu kad norisi pasireikst,bet nu gi turekit sazinez nors uz rubli Cha cha
zuikiai jus manoBučkis

…joooo,menininkai ne zmones,jie su antenom,snipais ir kanopom…Pusryciams valgo vorus su slieku nuoviro padazu,pietums…,ne - valgo tik karta per diena,todel turi unikaliai grakscias figuras…Šypsena
Zodziu,geriau jau nebutum prisipazinus,kad esi menininke (o gal kitokia)
Cha chaDrovusNekaltas

didžiulę randa tas, kas iš pradžių moka laikyti bent mažytę…

as nesidergiuNeCha chaGėlė

o kodel “mes” negalim?Nekaltas tai jei zmogus nera menininkas, vadinasi jis negali buti jautrus, supratingas, kupinas ideju, protingas, neras kuo dziaugtis? diskriminacija kokiatais…PavargęsIgnoruoju

nezinau nepriskiriu saves prie kaskokiu menininku ipatingu ar pan, taciau megstu issiskirti is kitu na ir siaip esu prijauciantis menui, ir is tiesu kartais isgirstu is zmoniu ivairiu repliku ir pan…taciau dazniausiai is tu kurie yra isties faini zmones ir pan…ir tos replikos yra visaj mielos ir kartais netgi pralinksminancios o siaip tai jei isgirstu kokia prastesne tai ji dazniausiai buna is tu nuobodziu zmogeliu kurie nemoka juokauti ir reikalauja sau demsio…o siaip man patinka buti taijp vadinamu “kitokiu…” nes tuomet jauciuosi ne tox kajp visi ŠypsenaNekaltasNiam niam

menas jega tik reikia ji suprasti ar bent stengtis o zmones kurie tuo uzsiima nera beprociai na gal siek tiek bet uztad labai idomus ir tikrai gyvena idomu gyvenima pats tuosisitikinau nors nesu menininkas Šypsena

Taip menininkai "kitokie" taip pat kaip ir "mes"

manau kad gal kazkiek kitokie… bet nedaug… paprasciausiai skiriasi ju mastysena, nu kas as zinau… bet jie yra saunus!!!!!!!!!GėlėGėlėBučkisLaimingas

vadinasi as isimtis kazkokia?Nekaltas esu pakankamai jautri ir suvokiu ta pasauli savotiskaiDrovus taciau nemanau, kad esu menininke…Ne

tai ka man dabar daryti?Pavargęs

dristu teigti,kad visikai manes nesupratoteNeLiūdnas
Taip pat dristu save menininku pavadinti-,nes pasvenciau savo gyvenima muzikai…
Mes,Jus,ar Jie yra tokie pat…

mane uzhps tai,kad jus,tie vadinamieji menininkai labai megstate save vadinti "kitokiais".mazhdaug,ash mastau biski kitaip,ash esu ypatingas! kiekvienas zhmogus savaime yra ypatingas.tikras menininkas niekada tuo nesididzhiuoja.kvaila poza ir tiek.achiu uzh demesi.

nu va, as ta pati norejau pasakyti, tik svelnesniais zodziais ir issireiskimaisTaip dabar jau “menininkai” galit smerkti maneCha cha

kagi… ash tikriausiai jau ligone…

manyciau menininkai patys stengiasi save ishskirti is visu kitu

aciu visiems kurie isreisket cia savo nuomoneLaimingas Gėlė

vadinas ir man! Labas
jegaCha cha

groju butent tuo,kuo vadinuos,bet tai ne alaus pav. ir “tai” vyksta Vilniuje…(jei domina issamiau-kreipkis per privataKietas)