Ar megstate kvepintis? Kokius kvepalus siuo metu naudojate?

tik Mexx Myliu siuo metu naudoju tos rozinius, nors sibandziau wisus kiek tik buwo ir wisi buwo laabaj skanus Taip nors iki tol dar teko ir Angel kwepintis also niam buwo Girtas

Siuo metu kvepinuosi Chanel “Chance” Myliu ir Trussardi “Jeans” Niam niam

as tai kai nepamirstu tai kvepinuosi Drovus siuo metu naudoju " seaven heaven" kvepalus Flirtas

ydomu kas nemegsta Liežuvis

man taj liapaj patinka kvepaliukai kuriu nerealus kvapas bent jau man gabriela sabatini devotion Drovus

GUCCI envy Myliu Gerai

Halooween Kietas

Labai megstu Taip Žvaigždė Skaniausi kvepalai - ‘Miracle’ Niam niam

Kvepintis mėgstu, bet vat problemba, kad labai dažnai pamirštu tai padaryti :} Mėgstamiausi kvepalai - “Cherry Moon”. [Tokius šiuo metu ir naudoju]

nepasikvepinus negaliu iseiti is namu Girtas…siaip labai patiko kvepalai tokie su siuo zenklu –> !,bet dabar kvepinuosi 99[atrodo taip vadinasi Nekaltas]

ash taj nuoketvirtos klases kvepinuos vienajs ir tais paciais kvepalajs…man atrodo ten sausmedis ar kazhkas tokio…man ta jie liaaaaabaj skanooosss! Niam niam

nu nelabai megstu nes pamirstu o siaip naudoji is serijos "B.U"tokius geltonus ir “date shcool”

Nesakysiu, kokias kvėpinuosi Liežuvis~ Bet man labai patinka Myliu Niam niam

divine… Nekaltas

megstu ir as pasikwepint… Taip labaj patinka wyriski kwepalaj… Taip Myliu Niam niam Niam niam siu metu kwepinuosi exkliuzi is awon.

kwepinuosi kajp ajnu kur nors su kuo nors susitikt ar sejp kokia proga sejp kam rejkia Cha cha Cha cha Tūsas

nenaudoju jokiu;>

turiu kvepalus, bet tikrai nesu ipratus kvepintis! siaip nepatinka kai praeina mergina ir nuo jos tiesiog padvelkia kvepalais…kartais zmones prisipurskia ir nesupranta kad padaugino kieki!

shejp megstu… Niam niam…bet darau taj neypatingaj dazhnaj… Nekaltas…kajp kazhkas minejo, patinka shwaros kwapas Cha cha