Ar mėgstat fotografuot?

Man labai patinka fotografuot. Jeigu man kas duotų visišką laisvę, tai nuotraukų aibes turėčiau Laimingas O fotografuoju, tai kas man atrodo gražu ir įdomu. Kartais tai būna koks įprastas paukštis, kartais koks gražesnis vaizdas, kartais žmogaus kūno vieta ir pan.

zhiauriai!!..Girtas man patinka fotkint viska viska…Mirkt Taiplabiausiai megstu netiketai pagautus momentus…tik gaila, kad neturiu tinkamo tam fptikui…Nekaltas

nelabai.nors…kartais…

Jup… LABAIJ megstu fotkinti… Gerai VISKA kas aplinkui… Taip Taip kas sukasi ir kas nesisuka… Cha cha Niam niam

joooooooooo as irgi labai meghstu fotkinti tiktai nuogas merginasŠypsenaJuokiasiCha cha

joa megstu fotkint noriu studijuot fotografija kai(jei)sulia uzbaiksiuŠypsena

nu nelabai bet kartai sau foto turet geria yra labai gerai Mirkt

Dievinu fotografija… Siaip megstu visokias nesamones su seseliais… Laimingas

labai megstu fotografuoti Taip fotografuoju viska kas papuola…labiausiai patinka iseit siaip i miesta ir fotografuot bele ka,tada daznai geru kadru pagaunu

Taip dar patinka savo maza sese fotkint Angelas

tajp labaj… TaipLiežuvisNiam niamBučkisMyliu

man daug labeu patinka but fotografuojamai ŠypsenaLiežuvisNekaltasCha chaGirtasLaimingasTaipGeraiDrovusTūsas

JuokiasiJuokiasiCha chaTaipTaipmyliu fotografavima.,…BučkisMyliuMyliuNiam niamGirtasGirtasFlirtas

Juo patinkaTaipgrazu…visokiu vajzdeliu mielu gali prifotkintiGirtasGirtasNiam niamMirkt…ir ajsq patinka buti fotografuojamaiGirtasGirtasLiežuvisMirkt

Megstu fotkintiTaipTaip Labai patinkaGeraiGeraiGerai
Bet kartais megstu ir pati pasifotkintiFlirtasFlirtasFlirtas

FOTOGRAFUOT - Gerai, bet FOTOGRAFUOTIS… Ne

Em…Ne tai kad fotografuoti, bet fotografuotis megstu… MyliuDrovusFlirtas

Taip.

visu klasioku kurie turi fotikus mobuose ishfotkinu visa vieta, tik duokit man fotkia Cha cha

Labiau mėgstu, kai mane fotografuoja. Bet pačiai labai patinka fotkint gražius vaizdus gamtoj Myliu Girtas

Labai megstu fotografuoti… ŽvaigždėGamta,daiktus,viska viska Taip MyliuFotografavimas tai tarsi mazas stebuklas suteikiantis kruopelyte dziaugsmo… Žvaigždė Angelas~ Bet patinka ir kai mane fotografuoja… Flirtas~ Drovus~