Ar linksma stebėti....skausmą?

Taip Baisu

Nu ash tai pasijuokciau jej kox mano nemegstamas zmogus jaustu skausma (aishku pati jo nesukelchiau…ash dar ne tokia bloga Laimingas) Nekaltas Nekaltas Nekaltas

juoktis is kitu gali tik silpni zmones kuriems truksta demesio!!!gaila kad stipriu zmoniu kurie stotu pries tuos kurie juokiasi yra labai mazai Liūdnas

Taip

Tarkim

na, man visiskai nejuokinga, kai per filma nukrenta zmogus, o is tokiu nesamoniu kaip dziakesas tai isvis ner ko juoktis. cia tik paskutinis ■■■■■■ gali tokiu dalykus su savim isdarinet Piktas

**

**

…nu kas as zn…

aisq ne Nekaltas

o tau linksma Nekaltas

feeka, man taj tikraj nemalonu stebeti kitu skawsma… Ne man gajla zhmoguchiu… Žliumbia

tema gera vaikystej pastoviai budavo, vienas is isimintinesniu, tai kai zaidem ledo rutuly kieme , ir draugas ciuozdamas paslydo ir su dantimis priekiniais atsikando borto kampa, juoko buvo iki mirties beveik Cha cha, bet gaila buvo, kai dabar pamastai Cha cha

na man tj pvz visaj nelinxma…

nu ne. negaleciau juoktis ish zmogucio kaij jamm nelaijme. Žliumbia

Nu supratau… Ziurint kox atwejis… Jei zmogus wozesi nuo laiptu ir jam skauda bet ai jis zwengia, jau yra pakankamai didele galimybe kad nusiridensi paskui ji… Nekaltas Nors sisp tai dazniausiai skausmas ir lieka skausmu… Buna per sunku kad butu juokinga… Nekaltas

hhmmmmmmz…kajp kada tikrewsej… Nekaltas

Pasižėk į mane… linksma?

kame tas linksmumas pasireiskia?

Man tai labai linksma Juokiasi ŠypsenaIpac kai aurora mane erzina tai zinau,kad jai skaudu tada liksma! JuokiasiBet aurora valandai mano tema paliks ir ate Labastema!Nes tada bus spyna

man skaudu, kad tu erziniesi del tupu savo temu? Nekaltasna,mergaite, esi labai jau geros nuomones apie mane Drovusman dzin ir tu ir tavo tūpos temos Labas