AR LEIST BANGLAMS UZVALDYTI PASALY???

???

!!!

kokie mes pikti Cha cha

na baikit niekas cia nieko nevaldys kaipgi mes be gincu paliksimŠypsena taikos niekad nebusŠypsena

nelesti nors niekas nevaldo Šypsena

jie kaip tarakonai - neisnaikinsi ir po kiek metu banglai bus dominante…

banglai tegu valdo pasauly, o forsai tegu dingsta nuo zemes

ir vel apie banglus Baisu nu plia, nepatinka banglai- neziurek i juos, nepatinka forsai- tai ir i juos neziurek, nepatinka gotai, pankai ir t.t.- uzsimerk ir nieko nematyk. Nepatinka zmogus- nekreipk i ji demesio. Ir isvis- ne rubuose esme, o viduje. Nesuprantu as jusu Ne

tai kas turi buti viduje, jei net isoreje tokia nesamone???MirktCha cha

…Viduje turetu buti nesubrendes vaikas, kuriam nepaprastai truksta demesio ir butent tokiu budu jis bando save parodyti pasauliui ir atkreipti aplinkiniu demesi… Zinoma banglai to nepripazins ir sakys, kad jie taip rengiasi, nes nenori buti panasus i tuos - "durnus, piktus, skustus, treninguotus etc." - forsus.

Man ypac juokingai skamba, kai bengliukai pradeda pasakoti, kad jie turi gilia gyvenimo filosofija ir yra isskirtines asmenybes… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Jeigu cia yra bengliuku, kurie nori apginti savo garbe ir irodyti, kad yra nepaprastos ir super intelektualios asmenybes, tegul isdesto savo nepaprastai sudetinga ir nepakartojamai nuostabia gyvenimo filosofija… lolJuokiasi lolJuokiasi lolJuokiasi Bijau, kad toks durnas forsas kaip as, viso to gali ir nesuprasti… MirktJuokiasi

man sitas nedaejo tawo pasisakymas…
(as ne banglas) Šypsena

As bijau, kad galiu "nesuprastiMirkt" "super filosofijos" kuria cia isdestys bengliukai, gindami savo garbe…

Nekaltas

Man ji buwo fajniausia ish spaisiu… Kol dar buwo grupe gywa… Nežinau

Ne Nekaltas

2001 Laimingas~

2000-aisiais Gerai

Man tai irgi geriausiai 1997 Myliu tada man ji labeusiai patiko is Spice girls Girtas

man tai geriausiai atrodo dabar 2004 …

1997 geriausiaj atrode Taip