Ar lakuojate koju nagus

Lakuoju,bet va ka tik nusivaliau, buvo melynai juodiCha cha

Ne! Cha cha Juokiasi

po kol kas nebandziau bet kai girtas busiu tai velnias zino… arba kai miegosiu kur nors palapinej gali gaidziai nulakuot Cha cha JuokiasiCha chaTūsas

siaip tai lakuoju,bet pastelinem sviesiom spalvytem Taip

aga…lakuoju…paprastai pas mane jie buna lakuojami sviesiomis spalvomis…ir dabar jie lyg sidabro, violetines ar rozines spalvos…zodziu kazkaip net nezinau kaip ta spalva pavadint…siek tiek blizga…man liabai fainiai atrodo… AngelasNiam niam

as tai visados nusilakuoja pirma ir paskutini kojos naga juodai.px kad ir niex nemato.man patinka!Kietas

ne…

kaip ir ranku nagus-bespalviu laku.

ne nu ka zinau, gi buna siais laikais visokiuCha chaJuokiasi

eik tu sikt

Nea nelakuojuNekaltas,o jei kartais sumastau tai padaryti,renkuosi tik bespalvi nagu lakaŠypsena

juodaj nulakuoti mano koju nagaj Liežuvis

nelakuoju

nelakuoju nei koju nei ranku nagu Laimingas bat visada nagucius susitvarkau Cha cha

nia…kazhkajp netraukia…,o ir ranku labaj retaj…man kazhkajp netinka lakuoti nagaj…Cha cha

lakuoju… Mirkt dabar juodi mano naguciai Nekaltas

vasara lakuoju, arba kaj buna siltas oras ir buna atviri batai, o siaip tai neNe dabar nulakuoti labai sviesiai zydrai Angelas panasi i sito angeliuko splava, tik dar graziai blizga… Drovus

Lakuojuosi. Jie dabar raudoni Myliu

Aha lakuoju Cha cha Dabar baltiCha cha

As lakuoju ir maisau su dviejom spalvom sidabrines spalvos palauki kelias minutes, o tada tokiu bespalviu su ruzavumo atspalviu. Tai man labai grazi spalva gaunasi. Savotiska…Taip