Ar kasdien mūvite vestuvinį žiedą?

Jau penki metai vede,o ziedo nei karto nesu nusiemusiCha cha

Paskui būtum duApakęs pasidariusCha cha

o musu ziedai su smaragdaisNekaltas man grazu…lygus, paprasti ir su akutem…

Gal galetum isduoti gamintoja? Nekaltas

na, su tais ziedais tai buvo taip: pirkom akmenelius pas Kleishmanta (kaune "du safyrai&quotMirkt, kiek zinau, pas ji vieninteli galima tikrai gauti taurius akmenis ir dar pasirenki, is kur jie iskasti. jis ten turi istisa ekspozicija. paskui su tais akmeneliais ejome pas vyro drauga-juvelyra, kad pagamintu ziedus. na, pagamino…po savaites vyras pamete savo akmeneli. si kart, ejom vel pas Kleishmanta, ten istate vyrui nauja akmeneli, o manaji sutvirtino. sekmingai nesiojom, kol neteko man pratempti ziedo kai laukiausi. akmenelis vel iskrito. tuomet daviausi po visa kauna, ieskojau smaragdo. Kleismantas tuo metu buvo isvykes. radau viena "auksiniame velniuke"-ten irgi neblogai pasikausciusi brigada dirba, ir net turi internetini puslapi apie savo nuopelnus. tai ten istate. ir laiko iki siol. per savo vestuviu desimtmeti noreciau isistatyi dar po viena akute, pvz deimanciukaŠypsena pas Kleishmanta galima tokiu grozybiu prisiziureti Apakęs vien rubinu spalvos vertos,kad nualptum prie vitrinos Laimingas

Aš visada nešioju žiedą, nes kai jį nusimaunu, jaučiuosi kaip nuogas.
Šiaip tai tas žiedas kadais buvo mano senelio. Niam niam

as irgi nesioju visada. nei karto nusiovus nebuau. Del to, kad man jis patinka ir ji branginu, kaip ir savo mylimiausiaji…

mano ziniomis katalikai nesioja ant desines rankos, protestantai - ant kaires.

Nesiojau zieda gal kokia savaite…Po to, jau 8 metai, taip ir nemuvejau daugiau ne karto… Vietoj jo nesioju sidabrini, kuris zymiai mielesnis.
Beje, o atpratino zmonos kalbos, kad jei nenesiosi, tai pas svetimas eisi…Cha cha

Nelabai muviu ir nelabai muvejau, kaip pastebiu, zmona - irgi… Beja, ji jau ir nebeturi vestuvinio ziedo…

matyt mes tais paciais metais susituokem Šypsena gal isduosi kada bus penkmetis?

Kasdiena, tai ženklas kitoms.Taip

As neshioju jau 7 menŠypsena ir nesu nusimovusi. ir vyras mano irgi neshioja, nors jo darbas nera a la prie kompiterio.

Mes taip pat ilgai galvojome kokius ziedus pirkti. Norejome visokiu: ir balto aukso, ir geltono su baltu viduriu, ir graviruotu ir platininiu.
Galu gale ishsirinkome tuos tradicinius geltonus 4.5 mm ziedus be jokiu"navarotu". Vargome kol ishsirinkome. Vyras vis ziurejo kaip man ant rankos tinkaŠypsena Bet ishsirinkome gerus. dabar nei jis nei as ju net nejauchiame. Atrodo, kad lyg visa gyvenima buchiau nesiojusi. Ish pradziu baiminausi, kad nepriprasiu, nes iki tol ziedu ant desines bevardzio nebuvau neshiojus. Bet kai uzmove, tai taip lyg ir prikiboŠypsena.

man tai grazu kai ziedas nera labai siauras. Ir svarbiasia kad kitos Moteris mato, kad mano Vyras uzimtas Cha cha Cha cha Cha cha

Man atrodo, kad tie kur graviruoti per laika uzsinesha, prilenda visokiu neshvarumu, o tie kur pvz. ish dvieju daliu ju negalima praplesti jei kartais sustorejiŠypsena.

O suzadetuviu neshioju ant kitos rankos didziojo pirshto, bo buvo padovanotas truputi per didelis.

Aij, o dar tokia baika buvo. dabar labai juokinga atrodo.Kai nusipirkome
ziedus iki vestuviu buvo likes mazdaug menuo.Tai as kai niekas nematydavo usimaudavau ta savo zieda ir geredavausiŠypsena po keliu dienu ir vel. Toks grazus jis man atrodeŠypsena.

o tu maziau dairykis.

mano mamyte tai zieda nesioja kiekviena diena, o tetis tai nelabai ji nesioja Šypsena

Taip visada, jei pamirstu, jauciuos labai nejaukiaiCha cha O salia jo nesioju suzadietuviu zieduka, jie man labai brangus, tai juk dalele sirdiesŠypsena

Nešioju, kartą nusiėmiau, nes sidabrinius žiedus užsimoviau - tai vyras kol nepasakiau - nepamatė (po 4 dienų).
O vyras tai nešioja tai nenešioja. Man tai kažkaip nemalonu kai jis nusiima, sako darbe nešiot negali, tai bijo pamestiLaimingas
Bet daugiau nešioja nei nenešioja, nors visą laiką ten pat dirba su tais pačiais reikalavimaisJuokiasi

Nešioju Šypsena pripratau - ir nemaišo…

o šiaip tai yra baika:

  • Ką reiškia jei ant bevardžio piršto moteris nešioja vestuvinį žiedą?
    ---- Tai reiškia, kad ji yra ištekėjusi…
  • Ką reiškia jei ant bevardžio piršto moteris nešioja paprastą žiedą?
    ---- Tai nieko nereiškia…
  • O ką reiškia, jei moteris ant to pačio piršto nešioja vestuvinį ir paprastą žiedą?
    ---- Tai reiškia, kad ji yra ištekėjusi, BET tai - nieko nereiškia!

Nesioju visa laika. Nusiimu tik kai gaminu valgyti ar skalbiuŠypsena

Cha cha super duper!!! Cha cha Cha cha